ALJ Finans'tan Toyota'ya özel

ALJ Finans'tan Toyota'ya özel
ALJ Finans'tan Toyota'ya özel
ALJ Finans, hizmete sunduğu "online işlemler" ile müşterilerine tüm kredi detaylarına tek noktadan ulaşabilme kolaylığı sağlıyor.

ALJ Finans, www.aljfinans.com.tr adresi üzerinden hizmete sunduğu “online işlemler” uygulaması ile süreçleri kısaltırken, tüm kredi detaylarına tek noktadan ulaşım imkanı sağlamaya başladı.

ALJ Finans web sitesi üzerinden TC Kimlik veya Vergi Numarası ile kolayca giriş yapılabilen sistemde ALJ Finans müşterileri, kredi bilgileri, sözleşme ve ödeme planı görüntüleme, taksit ödeme noktalarını inceleme, ödeme günü ve vade değişikliği talep etme, hesap hareketlerini izleme, güncel ALJ Finans kampanyalarını takip etme, yeni bir ALJ Finans otomotiv kredisi için ön başvuru yapma ve başvurunun onaylanması durumunda tercih ettikleri Toyota bayisinden kredilerini kullanma gibi birçok işlemi çok daha kısa sürede ve kolay bir biçimde gerçekleştirebilecekler. 

ALJ Finans, online hizmetler uygulamasına kullanıcılar, bilgi güvenliği kapsamında müşteriye özel anlık şifre üretimi ile web veya mobil  üzerinden rahatça giriş yapılabilecek. 

ALJ Finans’ın güçlü teknolojik alt yapısı ile bayilerine yönelik geliştirmiş olduğu ALJet uygulaması, yenilikçi yaklaşım açısından sektörde öncü niteliğindedir. Aynı şekilde müşterileri için sunmakta olduğu kişiye özel ürünler ve hızlı çözümler ile teknolojiyi yakından takip eden yenilikçi bir finansman şirketi özelliği bulunmaktadır.

 “ALJ Finans’dan Toyota taşıt kredisi ”

Toyota Finans çatısı altında faaliyet gösteren ALJ Finans, 48 aya varan vade seçenekleri ve uygun şartlardaki faiz oranları ile hızlı başvuru imkanı sağlarken, esnek ve ihtiyaca uygun kredi koşulları sunuyor.

ALJ Finans, ikinci elde ise 1 yaşından 12 yaşa kadar araç alacak müşterilere, anlaşmalı bayileri aracılığı ile cazip finansal çözümler sunuyor.