Arıcıoğlu yeni merkez binasına taşındı

Arıcıoğlu yeni merkez binasına taşındı
Arıcıoğlu yeni merkez binasına taşındı
Arıcıoğlu yeni merkez binasıyla vites değiştirdi

Kuruluşunun 20'inci yıldönümünü kutlayan Arıcıoğlu, otomotiv sektöründe Türkiye ve dünyanın önde gelen firmalarının çözüm ortağı olarak yürüttüğü faaliyetlerini yeni merkez binasına taşıdı. Sektörün önde gelen aktörü olarak istikrarlı büyüme kaydeden Arıcıoğlu, geçtiğimiz gün Esenler Belediye Başkanı M.Tevfik Göksu, Brisa Bridgestone Genel Müdürü Yiğit Gürçay, Mutlu Akü Genel Müdürü Louis Denner ve sektörel çevrelerin katılımıyla düzenlenen törenle yeni merkez binasını hizmete açtı.

 

İstanbul Avrupa Yakası Bölge Bayisi olarak otomotiv sektörünün çözüm merkezi olarak faaliyet gösteren Arıcıoğlu Şirketler Grubu, operasyonel yönetimini yeni merkez binasına taşıdı. Lassa, Bridgestone ve Dayton lastikleri ile Mutlu Akü bölge bayiliği, König, Advanti, Tech-in ve Arceo jant markalarının Türkiye genel distribütörlüğü ile sektörünün önde gelen firmaları arasında bulunan Arıcıoğlu Şirketler Grubu'nun Esenler'deki yeni merkez binası, geçtiğimiz gün Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Brisa Bridgestone Genel Müdürü Yiğit Gürçay, Mutlu Akü Genel Müdürü Louis Denner ve sektörel çevrelerin katılımıyla düzenlenen törenle hizmete girdi.

 Dev markaların çözüm ortağı

Otomotiv sektörüne 'after market' çözümler sunduklarını ifade eden Arıcıoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Tekin, Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen otomotiv markalarıyla sürdürdükleri verimli işbirliğini geliştirerek ilerlediklerini, Esenler'de hayata geçirdikleri yeni merkez binasının söz konusu gelişmenin son halkası olduğunu belirtti. Arıcıoğlu'nun yeni hizmet binasını arsa seçiminden teknolojik altyapıya, grup şirketlerin operasyonel sistemlerinden depolama alanlarına kadar tüm birimleri sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda dizayn ettiklerini ifade eden Tekin, bu alanda sektörde bir ilki hayata geçirdiklerine vurgu yaptı.