Arvento, takipte dünyada ilk beşte

Arvento, takipte dünyada ilk beşte
Arvento, takipte dünyada ilk beşte
ABI Research araştırma şirketinin dünya çapında 100 binin üzerinde kullanıcısı olan araç takip şirketlerini değerlendirdiği araştırmanın sonucunda Arvento, araç takip ve filo yönetim sistemleri alanında listede dünyanın en büyük 5. şirketi olarak yer aldı.

Dünyanın önde gelen araştırma şirketi ABI Research’ün dünya üzerinde 100 binin üzerinde kullanıcısı olan en büyük 21 araç takip şirketini; küresel ve bölgesel pazar payı, bölgesel kapsama alanı, teknolojik altyapı, sektörel çözümler, kalite, güvenilirlik, fiyatlandırma politikası, finansal ve organizasyonel güçlülük ve yenilikçilik kriterleri ile değerlendirildiği “Commercial Telematics Competitive Assessment – Q3 2014” raporunda Arvento, dünya devleri arasında bir Türk markası olarak listede 5. sırada yer aldı. Araştırma ile Arvento’nun, araç takip ve filo yönetim sistemlerinde dünyanın en büyük oyuncuları arasında olduğu, bir kez daha tescillendi.
Arvento Genel Müdürü Özer Hıncal konuya ilişkin yaptığı açıklamada;“2005 yılında 12 müşterimize ait 240 araçla başlayan yolculuğumuz, bugün , 3 kıtada 33 binin üzerinde müşteri ve 450 binin üzerinde cihaz sayısı ile her geçen gün daha da büyüyerek devam ediyor. Alanımızda dünyadaki en büyük ilk 5 şirketten biri olduk. Türkiye ’de kurulmuş bir Türk teknoloji şirketi olarak amacımız, 2015 yılı sonunda dünyanın ilk 3 şirketi arasına girmek, lider konumumuzu globale taşımak ve Türkiye’den teknoloji markası çıkmaz diyenlerin ezberlerini bozmak” dedi.
Geçen yıl Avrupa genelinde 31 ülkeden 17 bin şirketin katıldığı Avrupa İş Ödülleri'nde kendi kategorisinde "Avrupa'nın En Başarılı Şirketi" seçilen Arvento, bu başarısını dünya geneline taşımak için emin adımlarla ilerliyor. Arvento teknolojisini Türkiye’de geliştirip ürettiği mobil takip sistemi çözümleriyle Türkiye’nin yanı sıra 23 ülkede daha faaliyet gösteriyor.


  ETİKETLER:

  Dünya

  ,

  Türkiye

  ,

  teknoloji

  ,

  Bugün

  ,

  Avrupa

  ,

  Pazar

  ,

  ,

  yönetim

  ,

  2015