Avis Azerbeycan'a kalite tescili

Avis Azerbeycan'a kalite tescili
Avis Azerbeycan'a kalite tescili
Otokoç Otomotiv'in 1997 yılından bu yana hizmet verdiği Avis Azerbaycan, Uluslararası Standartlar Organizasyonu ISO tarafından "9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi" almaya hak kazandı.

 Avis Azerbaycan’ın ISO 9001 belgesi alımı sonrasında bir açıklama yapan Otokoç Otomotiv Araç Kiralamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İnan Ekici; ”Avis olarak Türkiye’de 40 yılı aşkın süredir müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi bilen ve karşılayan araç kiralama şirketi olarak kazandığımız tecrübelerimizi  Azerbaycan’a taşıyarak bu belgeyi almaya hak kazandığımız için ayrıca gururluyuz.” dedi.

 

Ekici; “Etkin kalite yönetimimizle sürekli hizmet süreçlerimizi iyileştirerek daha mükemmel bir hale gelmesini amaçlıyoruz. Çalışmalarımıza “Koç Topluluğu’nun müşteri velinimetimizdir” felsefesi  ışığında devam ederek servis verdiğimiz her yerde ve aşamada müşterilerimizi memnun etmek en önemli amacımız.”dedi.

Avis Azerbaycan müşteri odaklılık, liderlik, çalışanların katılımı, süreç ve yönetimde sistem yaklaşımı, sürekli iyileştirme, karar vermede gerçekçi yaklaşım ve yönetim prensiplerini karşılaması gibi kriterleri yerine getirmesi sonrasında bağımsız ve tarafsız uluslararası standartlar organizasyonu tarafından belgeyi almaya hak kazandı.