Ayda 799 euroya M paket

Ayda 799 euroya M paket
Ayda 799 euroya M paket
Kosifler Oto kampanya ile ayda 799 Euro ödeyerek M paket BMW 316i ile uzun dönem kesintisiz sportif deneyim imkanı sunuyor.

BMW markasının en çok beğeni toplayan modellerinden F30 kasa BMW 3 serisi, M Paket dış görüntüsü ile yollarda dikkat çekmeye devam ediyor. Kaslı ön ve arka tamponları, 18” jantları, M spor direksiyon ve diğer özel iç aksesuarları ile kiralama hizmetine sunulan sınırlı sayıdaki BMW 316i model araçlar, sportif deneyim ile maksimum sürüş keyfi için 31 Aralık tarihine kadar yola çıkacakları günü bekliyorlar.

Vergisel, operasyonel ve finansal avantajları sayesinde son yılların trendi olan uzun dönem operasyonel araç kiralama, firma sahiplerinin ve firma çalışanlarının beğendikleri araca ekonomik şekilde ulaşmasını sağlayan hızlı bir aracılık hizmeti olarak büyük kolaylıklar sağlıyor. KDV ve gelir vergisi avantajının yanı sıra, araçları satın almak için şirketlerden toplu para çıkışının önüne geçiliyor. Aylık taksitler ile ödeme kolaylığı da sağlayan araç kiralama hizmetlerinin diğer en önemli avantajı ise, kiralanan araç veya araçların periyodik bakım, sigorta ve diğer zorunlu giderlerine karışılmaması oluyor. Kosifler Oto Araç Kiralama, 31 Aralık tarihine kadar BMW 1,3 ve 5 serisi modellerde yapılacak olan kiralamalar da her modele özel BMW bavulları da hediye ediyor.


  ETİKETLER:

  KDV

  ,

  spor

  ,

  Hediye

  ,

  Para

  ,

  Oto

  ,

  sigorta

  ,

  firma

  ,

  BMW

  ,

  Aralık