Bajaj Discover 125 ST'ye indirim fırsatı!

Bajaj Discover 125 ST'ye indirim fırsatı!
Bajaj Discover 125 ST'ye indirim fırsatı!
Bajaj markasının Türkiye'de temsilcisi olan Kuralkan Holding, commuter sınıfının hali hazırda en ekonomik seçeneği Discover 125 ST için iki haftalık özel bir indirim kampanya başlattı.

Kuralkan Holding,  commuter sınıfının hali hazırda en ekonomik seçeneği Discover 125 ST için iki haftalık özel bir indirim kampanya başlattı. Motosiklet pazarında yüzde 40’tan fazla paya sahip, bireysel ve ticari kullanımda en çok tercih edilen commuter motosikletler arasında sınıfının en az yakıt tüketen modeli olmasıyla ayrışan Bajaj Discover 125 ST,  7 Eylül tarihine kadar yaklaşık yüzde 10 oranında bir indirimle 4 bin 200 TL’den satışa sunuldu. Kuralkan Holding deneyimi ve güvencesiyle Türkiye ’de üretilen Discover 125 ST,  Bajaj markasının Türkiye çapındaki yaygın bayi ve servis ağıyla üst düzey müşteri memnuniyeti sağlamasıyla da dikkat çekiyor.

 

Dünyanın en büyük 3. motosiklet üreticisi olan Hintli Bajaj Auto’nun ülkemizdeki temsilcisi Kuralkan Holding tarafından üretilen ve satışa sunulan Discover 125 ST, Türkiye yollarında sınıfının en az yakıt tüketen modeli olarak dikkat çekerken, özel yaz sonu kampanyasıyla da ön plana çıkıyor. 7 Eylül tarihine kadar yaklaşık yüzde 10 oranında indirimle 4 bin 200 TL’lik satış fiyatıyla motosiklet severlerin beğenisine sunulan Bajaj Discover 125 ST; performans ve sınıfındaki en düşük yakıt tüketim özellikleriyle bireysel ve ticari kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen commuter sınıfına yeni bir hareket getirmeyi hedefliyor.  

 

Bireysel ulaşım ve ticari amaçlı kullanımlarda en önemli ihtiyaçlar olan düşük yakıt tüketimi, ekonomik yedek parça ve düşük bakım maliyetlerinin yanı sıra dayanıklılık gibi ihtiyaçları da eksiksiz karşılayan Bajaj Discover 125 ST, donanımındaki özgün ayrıntılarla da konforu ön plana çıkarıyor. Vitesli motosiklet kullanmaya yeni başlayacaklar için de ideal modellerden biri olan Bajaj Discover 125 ST, standart donanım olarak sunduğu teknolojik ayrıntılar ve özellikle de yakıt ekonomisiyle sınıfındaki diğer modellerden farklılaşırken, güç ve tork değerlerini motosiklet severlerin “kaslı” olarak tabir ettiği görüntüsüyle de pekiştiriyor.

 

Sınıfındaki aynı ve daha yüksek hacimli motora sahip modellere göre yüzde 25 daha uzun menzile ulaşan Discover 125 ST, aynı kategoride bir litre benzinle 45 – 60 kilometre arasında yol kat eden rakiplerine 77 kilometreye kadar varan menziliyle ile ciddi bir fark atıyor. Bajaj Discover 125 ST’nin 4 valfli, DTS-i teknolojisine sahip çift bujili motoruyla da yüzde 30 daha fazla güç sağlıyor ve 13 HP ile özellikle çekiş gücü arayan kullanıcılar için ideal bir seçenek sunuyor.

 

Japon markalı motosikletlerin seviyesinde teknoloji ve üretim kalitesinin yanı sıra Çin markalı motosikletlerle yarışacak fiyat skalasına sahip olmasıyla farkındalığını arttıran Bajaj markası, Türkiye çapında Kuralkan Holding tarafından oluşturulan 128 bayi ve 151 adet yetkili servisle yaygın satış/satış sonrası ağına sahip olmasıyla da bir adım öne çıkıyor.