Bajaj'dan indirim kampanyası

Bajaj'dan indirim kampanyası
Bajaj'dan indirim kampanyası
2014 yılında motosiklet pazarının en niş bölümlerinden biri olan "Sport" sınıfında kısa sürede yüzde 30'u aşkın bir pazar payı elde edn Bajaj Pulsar 200 NS, Eylül ayı boyunca 8 bin 290 TL'lik indirimli fiyatıyla satılacak

Kampanya kapsamında yüzde 7.5 oranında indirim yapılan Bajaj Pulsar 200 NS, sportif tasarımıyla olduğu kadar hem 3 bujili ve 4 supaplı 24.5 HP’lik motoru hem de 6 ileri vitesli şanzımanıyla sunduğu sürüş özellikleriyle motosiklet severlerin beğenisini kazanmaya devam ediyor. 

2014 yılında bu sınıfta yer alan 30’a yakın farklı model arasından sıyrılarak sınıf liderliğini ele geçiren Bajaj Pulsar 200 NS, Eylül ayı boyunca yüzde 7.5 oranında indirimle 8 bin 290 TL’den satılacak. Son dönemde yaşanan kur dalgalanmaları ve motosiklet pazarında mevsimsel beklentilere rağmen fiyatında kaçırılmayacak bir indirim yapılan Bajaj Pulsar 200 NS, sportif tasarımı ve motosiklet endüstrisinde teknoloji anlamında ilkleri barındırmasıyla da dikkatleri çekiyor. Dünyanın ilk 3 bujili ateşleme sistemi ve 4 supaplı motor teknolojisine sahip Bajaj Pulsar 200 NS, 24.5 HP’lik gücüyle 136 km/s’lik son hıza erişebiliyor. 6 ileri vitesli şanzımanı ve Nitrox şok emicili özel süspansiyon sistemiyle sunduğu sürüş özellikleriyle motosiklet severlerin beğenisini kazanan Bajaj Pulsar 200 NS, aynı zamanda 0-60 km/s hızlanmasını 3.1 saniyede tamamlamasıyla da performans beklentilerini rahatlıkla karşılayabiliyor.

 


  ETİKETLER:

  teknoloji

  ,

  Kampanya

  ,

  İndirim

  ,

  eylül