Beşiktaşlı Ak Bursaspor'a sponsor oldu

Beşiktaşlı Ak Bursaspor'a sponsor oldu
Beşiktaşlı Ak Bursaspor'a sponsor oldu
İntercity Oto'nun CEO'su Beşiktaş'lı Vural Ak "timsahlara" sponsor oldu. Kulübe 35 araç tahsis edecek İntercity futbolcuların sırt formasında yer alacak.

İntercity Oto’nun CEO’su, yarışçı ve İstanbul İntercity Park’ın işletmecisi Vural Ak Bursaspor’a sponsor oldu. 2013’te Serdar Adalı’nın BJK ’ye başkan adayı olduğu yönetim listesinde  de yer alan Ak’ın kurucusu olduğu  İntercity Oto Kiralama’nın  logosu ve şirket kimliği de yeşil ve beyaz renklerden oluşuyor.

12 lüks araç

Özlüce Tesisleri'nde gerçekleşen imza töreninde Bursaspor Kulübü Recep Bölükbaşı, teknik direktör Ertuğrul Sağlam, yeşil-beyazlı kulübün yöneticileri, yabancı futbolcular ile İntercity Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak yer aldılar. Bölükbaşı, törende yaptığı konuşmada, forma sırt reklamı karşılığı sponsorluk konusunda anlaştıkları İntercity'nin bugün 12'si lüks olmak üzere 27 aracı teslim ettiğini, kulübün kullanımı için tahsis edilecek araç sayısının kısa süre içinde 35'i bulacağını söyledi.Tahsis edilen araçları Bursaspor'un yabancı oyuncularının ve kulüp personelinin kullanacağını ifade eden Bölükbaşı, anlaşmanın 3yıllık olduğunu bildirdi. Bölükbaşı, İntercity firmasının özellikle lüks araçlarda Bursaspor'a jest yaptığının altını çizerek, "Bizim istediğimizden daha lüks 2015 model yeni Mercedes C ve E serisi araçlar verdiler" ifadesini kullandı.

Şampiyonluk bekliyor


Bursaspor'un Türkiye'nin en büyük şehir kulübü olduğunu anlatan Bölükbaşı, "Vural Ak ve ekibine bu desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Anlaşmamız bir yıllık ama biz görevde olduğumuz süre içinde bu destekleri sürecek" dedi.Vural Ak ise Bursaspor ile birlikteliklerinin merhum başkan İbrahim Yazıcı döneminde başladığını anımsatarak, "Bursaspor apayrı özelliklere sahip bir kulüp. Türk futbolunda ahlaklı, saygılı gençler yetiştiren bir kulüp. Sponsor olmaktan mutluyuz. Kendilerinden şampiyonluk bekliyoruz" diye konuştu.

Desteğimiz sınırsız


Bursaspor'a desteklerinin her zaman sınırsız olduğunu ifade eden Ak, tahsis edilecek araç sayısını talep halinde arttırabileceklerini belirtti. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam da futbolcuların rahatının, huzurunun ve güvenliğinin kendileri için çok önemli olduğunu söyledi. İntercity firmasına desteğinden dolayı teşekkür eden Sağlam, "İnşallah formamızdaki İntercity reklamıyla birlikte büyük başarılara imza atarız. İki markanın değeri daha da yukarılara çıkar" şeklinde konuştu. Daha sonra Vural Ak, başkan Bölükbaşı ve Ertuğrul Sağlam'a araçların anahtarlarını verdi. Bölükbaşı ve Sağlam da Ak'a arkasında isminin yazılı olduğu 16 numaralı yeşil-beyazlı forma hediye etti.