BlaBlaCar ile bayramda ortak ulaşım ucuz

BlaBlaCar ile bayramda ortak ulaşım ucuz
BlaBlaCar ile bayramda ortak ulaşım ucuz
Bayramda BlaBlaCar ile hesaplı seyahat: İstanbul-Çeşme 38 TL, İstanbul- Bodrum 47 TL, İstanbul-Marmaris 49TL, İstanbul-Kaş58 TL, Ankara-Antalya 37 TL, Ankara-Fethiye 41 TL ile gidilebilecek

BlaBlaCar’la, bayramda son dakika tatil planlamak ya da bayram sevincini uzakta yaşayan ailenizle yaşamakartık çok kolay. Son dakika yolculuklarında, bilet kalmadı diye endişelenmenize gerek yok...Şehirler arası yolculuğa yeni, hesaplı ve eğlenceli bir çözüm getiren BlaBlaCar’la bu bayram son dakika tatil planlamanın özgürlüğünü ve rahatlığını yaşayabilirsiniz. 20 milyondan fazla üyesiyle dünyanın en büyük şehirler arası yolculuk paylaşım ağı BlaBlaCar, aynı yöne giden sürücü ve yolcuları bir araya getiriyor, yol masraflarını kişiler arasında paylaştırarak seyahati herkes için daha hesaplı hale getiriyor. Ayrıca, yeni insanlarla tanışarak eğlenceli bir yolculuk yapma fırsatı da sunuyor.

Bayram tatilinde, şehir dışında yaşayan ailenizi ziyaret etmek ya da hayalini kurduğunuz tatili gerçekleştirmek için aylar öncesinden program yapmanıza gerek kalmadı. BlaBlaCar’la son dakika yolculuklarında bile hem hesaplı yolculuk yapabilir, hem de yeni insanlarla tanışabilirsiniz. İster ailenizle özlem giderin, isterseniz kendinizi Ege ve Akdeniz’in mavi sularına bırakın, ya da Avrupa’da farklı şehirleri ve kültürleri keşfe çıkın. BlaBlaCar, bu bayram hem hesaplı hem de eğlenceli yolculuklar yapmanız için 19 ülkede sizi bekliyor.

Son dakika yolculuklarında hesaplı alternatif

Bu bayram, son dakikada bile memleketinize yolculuk yapabilir, biraz tatile ihtiyacım var diyorsanız, Kaş, Bodrum, Çeşmeveya Marmaris’te deniz ve güneşin keyfini çıkarabilir, Assos ya da Bozburun’da kafa dinleyebilir ya da Fethiye koylarında kamp yapabilirsiniz. Yaz aylarında en popüler rotalara BlaBlaCar’la bütçenizi zorlamadan, yolculuğunuzu paylaşarak kolayca ulaşmanız mümkün.

Bayramı ailenizle geçirmek ya da aylardır beklediğiniz tatile kavuşmak için tek yapmanız gereken çantanızı hazırlamak ve BlaBlaCar’la ulaşım masraflarını dert etmeden yola çıkmak.

BlaBlaCar’la, Avrupa’da da eğlenceli ve hesaplı yolculuk

BayramdaAvrupa’da yaz tatili yapmak isterseniz, Balkanlar’da küçük bir tur yapabileceğiniz gibi dilerseniz BlaBlaCar’la Portekiz’e kadar seyahat edebilirsiniz. Tren biletlerini önceden ayarlayamadım diye endişelenmeyin; Belgrad’dan Zagreb’e BlaBlaCar’la yolculuk yapabilir, Zagreb’ten Dalmaçya sahillerinde Dubrovnik ve Kotor’a inebilir, İtalya’dan vazgeçmem diyorsanız Zagreb’ten Venedik’eseyahat ederek, Venedik’ten Cinque Terre’ye kadar gidebilirsiniz.

İspanya’da ise Akdeniz kıyıları boyunca, Barcelona, Valencia, Sevilla hattında yolculuğunuzu paylaşabilir, dilerseniz, Portekiz’de Lizbon’a kadar uzanabilirsiniz.

Yolculuk paylaşım mobil uygulaması BlaBlaCar ile yolculuk yapmanın kişi başı ortalama fiyatları ise şöyle:

İstanbul-Çeşme 38 TL, İstanbul- Bodrum 47 TL, İstanbul-Marmaris 49TL, İstanbul-Kaş 58 TL, Ankara-Antalya 37 TL, Ankara-Fethiye 41 TL,Dubrovnik-Kotor 8 TL, Belgrad- Zagreb 35TL, Zagreb- Venedik 60TL, Barcelona-Valencia 63 TL, Sevilla-Lizbon 81 TL.

Aynı yöne giden sürücü ve yolcuları biraraya getirerek, dünyada milyonlarca insanın yolculuk anlayışını değiştiren BlaBlaCar’ın ücretsiz mobil uygulamasını indirebilir ya dawww.blablacar.com.tradresi üzerinden, BlaBlaCar’a üye olabilir,yolculuk arkadaşlarınızı seçtikten sonra, bayram tatiliniz için geri saymaya başlayabilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte olacağınız, güzel yolculuklarla dolu bir bayram geçirmeniz dileğiyle.

BlaBlaCar Hakkında

Dünyanın lider şehirler arası yolculuk paylaşım ağı BlaBlaCar, 19 ülkedeki sürücü ve yolcularla güvenilir bir topluluk oluşturmaya devam ediyor. BlaBlaCar, ücretsiz mobil ve web uygulamalarıyla şehirler arası seyahat etmek isteyen yolcuları aynı yönde yolculuk yapan sürücülerle buluşturuyor ve yol masraflarını kişiler arasında paylaştırarak seyahati herkes için daha ekonomik ve keyifli hale getiriyor.

BlaBlaCar’da her yolcu, ancak sürücünün yol masraflarının bir kısmını karşılayacak kadar bir masraf katkı payı öder ve bu şekilde sürücünün kar etmesi önlenmiş olur. BlaBlaCar, sosyal medya ile bağlantılı çalışan ve doğrulanmış üye profillerinden oluşan platformuyla güvenilir bir yolculuk paylaşım topluluğu yaratmayı amaçlar.

BlaBlaCar’da her üye,profilini oluştururken ne kadar konuşkan olduğunu da “Bla”, “BlaBla” ve “BlaBlaBla”derecelendirmeleri ile belirtebiliyor. Şirketin adı da buradan geliyor. Dünyada milyonlarca insanın ulaşım anlayışını değiştiren yolculuk paylaşım uygulaması BlaBlaCar 2014 Eylül ayı sonunda Türkiye’deki kullanıcılarla buluştu.