Borusan ikinci elde de rekora gitti

Borusan ikinci elde de rekora gitti
Borusan ikinci elde de rekora gitti
Borusan Oto, 2014'te kullanılmış otomobil satışlarında %88 büyüme ile yeni bir rekora imza attı.

Geçtiğimiz yılı sıfır km premium sınıf araç satışlarında lider olan Borusan Otomotiv ikinci elde de rekora gitti. 2013’te 2.300 adet kullanılmış otomobil satışı gerçekleştiren Borusan Oto, 2014 yılında satışlarını %88 artırarak 4.325 2.el otomobil satışı gerçekleştirdi.

Borusan Oto Genel Müdürü Uğur Sakarya, Borusan Oto’nun yüksek standartlardaki hizmet kalitesi ve müşteriye verdiği yüksek güvenin bu başarının zeminini oluşturduğunu belirtti.
Sakarya ’’2014 yılını 2.el satışlarında büyüme yılı ilan etmiştik. Avcılar ’a yaptığımız 110 otomobil kapasiteli Kullanılmış Oto merkezi , tüm şubelerimizde 2.el satışlara odaklanmamız ve yeni baştan dizayn ettiğimiz borusanoto.com web sitemizde sergideğimiz 300’ün üzerinde otomobil ile bu başarıyı yakaladık. Markamızın premium segmentteki liderliğini, 2.el satışlarında da göstermekten mutluyuz. 2015 yılında hedefimiz 5500 satışa ulaşmak olacak.’’dedi.

BMW Premium Selection programının sağladığı 24 Ay Garanti , 7gün-500 km değişim garantisi, onaylı servis geçmişi ve 24 saat yol yardımı gibi avantajların da premium segment kullanılmış oto’da Borusan Oto’nun tercih edilmesinde etkili olduğunu sözlerine ekledi.


  ETİKETLER:

  Avcılar

  ,

  Oto

  ,

  Garanti

  ,

  İlan

  ,

  otomotiv

  ,

  dizayn

  ,

  hizmet

  ,

  BMW

  ,

  sakarya

  ,

  2015