Borusan Otomotiv Grubunda yeni yapılanma ve görev değişiklikleri.

Borusan Otomotiv Grubunda yeni yapılanma ve görev değişiklikleri.
Borusan Otomotiv Grubunda yeni yapılanma ve görev değişiklikleri.
BMW, MINI ile Land Rover markalarına Jaguar markasının da katılımının ardından yönetimde değişiklikler yaşanıyor.

BMW, MINI ile Land Rover markalarına Jaguar markasının da katılımı, artan satış adetleri , BMW Group ile Jaguar Land Rover’ın Servis, Eğitim , Network Geliştirme ve Business Management fonksiyonlarının kendi ayrı çatıları altında toplanmaları ihtiyacı doğrultusunda Borusan Otomotiv BMW,MINI ile Jaguar Land Rover Satış Pazarlama Direktörlükleri yerine markaların pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetlerini birlikte üstlenecek ayrı Genel Müdürlükler kuruldu.

Şu ana kadarBMW,MINI Satış ve Pazarlama Direktörü görevinde olan Ayhan Ölçer bundan böyle BMW MINI Genel Müdürü ünvanı ile BMW/MINI’nin servis, parça, eğitim ve müşteri deneyimi fonksiyonlarını da üstlenecek.

BMW Pazarlama İletişimi, MINI Marka ve BMW Motorrad Marka Müdürleri AslıKayadeniz, Burak Boduroğluve Başarı Erbaş bugünkü statüleri ve görevleri ile Ayhan Ölçer’e direkt bağlı olmaya devam edecekler.

Jaguar Land Rover Genel Müdürlüğünü ise bu tarihe kadar Satış Sonrası Direktörlüğü görevinde olan Simay Alsan üstlenecektir. Jaguar Land Rover Pazarlama İletişim Müdürü görevine ise daha önce BMW Pazarlama Birim Yöneticisi olan LeventAkgüllü atandı.

Borusan Otomotiv İcra Kurulu ise Başkan Eşref Biryıldız, İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Vahabzadeh, Mali Ve İdari İşler Direktörü Kerim Kazgan, BMW, BMW Motorrad ve MINI Genel Müdürü Ayhan Ölçer ve Jaguar Land Rover Genel Müdürü Simay Alsan’dan oluşuyor. 


  ETİKETLER:

  iletişim

  ,

  otomotiv

  ,

  eğitim

  ,

  başkan

  ,

  BMW