Borusan tüm markalarında "avantaj "dedi

Borusan tüm markalarında "avantaj "dedi
Borusan tüm markalarında "avantaj "dedi
Borusan Otomotiv etim ayında BMW,MINI,Jaguar ve Land Rover modellerinde fırsatlar açıkladı

BMW modellerinde perakende satışı gerçekleşecek tüm “0 km” otomobiller için,   1& euro ; = 2,99 TL  sabit € / TL kuru uygulaması devam ediyor. Ayrıca BMW 118i,BMW320i EfficientDynamics, BMW 418i Gran Coupe ve BMW 520i modelleri için 3 yıl ücretsiz kasko ve BMW Service Inclusive paketi (3 yıl/60.000 km hangisi önce dolarsa) ve 3.yıl uzatılmış  araç garantisi hediye edilmekte. 

 

MINI modellerinde ise perakende satışı gerçekleşecek tüm “0 km” otomobiller için,1€ = 2,84 TL sabit € / TL kur uygulaması devam ediyor.   İddialı tasarımı ve farklılığıyla dikkat çeken Yeni Jaguar XF de  78.082€’dan başlayan fiyatlarla Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda bu ay yerini alıyor. Beklenen yeni dizel motor seçeneği ve makyajlanmış haliyle Yeni Range Rover Evoque ise 87.162€’dan başlayan fiyatlarla satışa çıkıyor. Land Rover Discovery Sport beklenen yeni dizel motor seçeneğiyle 84.135€’dan başlayan fiyatlarla  showrooma iniyor.

 

Borusan Otomotiv Premium Finance, Ekim ayına özel olarak tüm modellerde özel finansal çözümler ve uygun faiz oranları sunuyor; Bu kapsamda ilk taksiti 2016 senesine erteleyen ödeme planları veya tercih edilen aylarda ödemelerin büyük bir kısmının planlanabileceği ara ödeme planları veya tüm bu koşulların bir arada kullanabileceği ödeme avantajlarına da sahip olunuyor. MINI Cooper D 5 Kapı ve MINI Cooper 5 Kapı modelleri için %1.11 faiz oranı uygulanacak.


  ETİKETLER:

  Euro

  ,

  Discovery

  ,

  Hediye

  ,

  Kapı

  ,

  faiz

  ,

  otomotiv

  ,

  Kasko

  ,

  BMW