Borusan'dan 3 markaya da fırsat var

Borusan'dan 3 markaya da fırsat var
Borusan'dan 3 markaya da fırsat var
BMW ve MINI markaları perakende satışı gerçekleşecek tüm "0 km" otomobiller için, her an değişiklik hakkı saklı kalmak üzere sabit ? / TL kuru kampanyasına devam ediyor.

Tüm dünyada 1.7 milyon satan BMW 1 Serisi, yenilenmiş yüzüyle  91.123TL’den başlayan fiyatlarla Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda Nisan ayı itibariyle satışa sunuldu.

 Premium Finance’ in Nisan ayına özel Yeni BMW 118i modeli için 5.000 TL  peşinatlı, uygun esnek ödemeli, tamamen kişiye özel ödeme planları veya  dosya masrafsız seçenekleri ile sahip olmak mümkün. Ayrıca BMW 320i ED  modeli için 1.356 TL; BMW 520i modeli için de 1.630 TL taksit seçenekli kredi   kullanma imkânı var.

Yeni BMW 218i Active Tourer için de Premium Finance çok özel koşullarla 1.120 TL taksit seçenekli veya dosya masrafsız esnek geri ödemeli kredi imkanı yaratıyor.
 MINI hayali kuran herkese Nisan ayı boyunca Premium Finance’ de kaçırılmayacak fırsatlar sunulmuştur. Bu çerçevede tüm MINI otomobiller için 24 ay vadeye kadar % 0,89 faiz oranı veya kişiye özel esnek ödeme imkanlarıyla uygun geri ödemeli ve dosya masrafsız kredi seçenekleri düşünülmüştür. Ayrıca Nisan ayı boyunca sunulan MINI Service Inclusive fırsatını tercih ettiğinizde MINI otomobiliniz için bakımlarınız MINI Yetkili Servislerinde garanti altındadır.
 
Land Rover modellerinde ise, yine taksit ertelemeli kampanya seçeneği kapsamında ilk taksitin 2015 Ekim ayında ödenmesini sağlayan imkanlar sunuluyor. Nisan ayı boyunca BMW Premium Selection Günleri kapsamında %0,89 kredi faiz avantajı ile BMW Premium Selection otomobiller için cazip fırsatlar sunuldu. 
 
 


  ETİKETLER:

  Kampanya

  ,

  Kredi

  ,

  Garanti

  ,

  faiz

  ,

  otomotiv

  ,

  taksit

  ,

  BMW

  ,

  dosya

  ,

  2015