Bosch'dan randevu kolay

Bosch'dan randevu kolay
Bosch'dan randevu kolay
Bosch Car Service araç sahiplerinin hayatını kolaylaştırıyor. Bosch, bu siteyle yedek parça ve bakım servisleri konusunda araç sahiplerinin ihtiyacı olan fonksiyonelliği dijital bir platforma taşıyor.

Her marka araca hizmet verebilen  bağımsız araç servis organizasyonu Bosch Car Service ayrıcalıklarına www.arabamaboschservisi.com üzerinden tek tıkla ulaşılabiliyor. Araç model, marka ya da motor kodu girilerek araca uygun yedek parça işçilik dahil tüm masraflar görüntülenerek satın alınabiliyor. Ayrıca site üzerinden Bosch Car Service için online randevu alınarak, yedek parça seçilen serviste araca taktırılabiliyor. Sitenin tüketiciye sağladığı en büyük avantajlar; kolay erişim, fiyat-ürün sorgulama, işçilik dahil tüm maliyetleri hesaplamanın yanı sıra teknoloji devi Bosch gibi global bir gücün arkasında yatan kalite anlayışı olarak ortaya çıkmakta.

Araç sahipleri, www.arabamaboschservisi.comüzerinden sadece yedek parça değil, araç marka, model ve motor kodunu girerek aracına uygun bakım setini de seçebilir, aracın periyodik bakımını Bosch Car Service kalitesiyle, ekonomik şartlarla yaptırabilir. Her marka aracın bakım hizmeti, üretici garantisi kapsamında Bosch Car Service güvencesi ve kalitesiyle site üzerinden randevu alınarak yaptırılabiliyor.

 


  ETİKETLER:

  teknoloji

  ,

  site

  ,

  hizmet