Brisa, otobüsleri Bandag ile kışa hazırlıyor

Brisa, otobüsleri Bandag ile kışa hazırlıyor
Brisa, otobüsleri Bandag ile kışa hazırlıyor
Brisa'nın lastik kaplama markası olan Bandag, şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüsleri "Bandag Kışa Hazırlık Kaplama Günleri" kampanyasıyla zorlu kış şartlarına hazırlıyor.

Dünya kaplama sektörünün pazar ve teknoloji lideri Bandag’ın şehirlerarası otobüslere yönelik düzenlediği özel sabit fiyatlı “Bandag Kışa Hazırlık Kaplama Günleri” kampanyası başladı.

Şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan araçların lastik maliyetini azaltan kaplama hizmeti, maliyetleri ciddi oranda azalttığı gibi doğal kaynakların korunmasına da katkı sağlıyor. Bu nedenle kışa hazırlık maliyetlerini düşürmeyi hedefleyen Brisa, 18 Aralık 2015 tarihine kadar şehirlerarası otobüslerin araç lastiklerini avantajlı fiyatlarla Bandag uzmanlığıyla kaplayacak.

Kampanyanın tanıtımı kapsamında İstanbul, Ankara ve İzmir otogarlarında tüm yolcu taşımacılığı sektörünü ilgilendiren bilgilendirmeler yapıldı. Etkinlikler kapsamında, kaplamanın doğaya faydaları, araç altı ölçümleri, lastiklerin genel durumu ve kaplama zamanlarıyla ilgili bilgiler verilmesinin yanı sıra; katılımcılara çeşitli hediyeler de dağıtıldı.

Neden lastik kaplama?

Lastik kaplama, bir taraftan filoların lastik maliyetlerini azaltırken, bir taraftan da doğal kaynakları daha tutumlu kullanmamızı sağlayan güvenilir bir çözümdür. Günümüzde Avrupa’da kullanılan her üç kamyon lastiğinden biri kaplanmış lastiktir.

Lastik kaplama ile ;

Kaliteli bir karkasa sahip ticari lastiklerin ömrü birkaç kez uzatılabilir.
Toplam lastik maliyetinde %30 ’a varan tasarruf sağlanır.
 

Kaplamada nelere dikkat edilmeli?

TSE tarafından regülasyonlara uygunluğu belirten R109 belgesi olduğuna dikkat edilmeli.
Seçilen desen, yol koşullarına ve mevsime uygun olmalı.