Cam filmleri önemli

Cam filmleri önemli
Cam filmleri önemli
Araç Cam Filmleri, sürücü ve yolcuları ısı ve parlak ışıktan korumak, enerjiden tasarruf etmek gibi çeşitli amaçlarla kullanılıyor.

3M, farklı renk tonu seçenekleriyle sunduğu Araç Cam Filmleri ile araçların dışarıdan güzel bir görünüme sahip olmasını sağlarken, içindekilere de konforlu bir yolculuk keyfi yaşatıyor. 3M, araç bakımı alanındaki uzmanlığıyla, her türlü ihtiyacı karşılamak için farklı koyulukta filmler içeren cam filmi serileri geliştirdi. Bunlar arasında yer alan 3M Crystalline ve 3M Colour Stable serileri, üstün teknolojileri ile ön plana çıkıyor.

Firma yetkilileri şu bilgileri verdiler:
"Araç Cam Filmleri, sürücü ve yolcuları ısı ve parlak ışıktan korumak, havalandırmadan enerji tasarrufu etmek gibi çok çeşitli amaçlarla kullanılıyor. Güneşin etkisi ile araç camı ve araç içinde olan parıldamaları, koyuluk oranına ve yapısına göre yüzde 97’ye kadar azaltarak daha güvenli bir sürüş sağlıyor. Camın önünde bir tabaka oluşturduğundan kaza anında camın dağılmasını engelleyebilme özelliğiyle yolculara ek koruma sağlıyor. 3M Araç Cam Filmleri, renkli camlardan farklı olarak güneşin daha derine işleyen ve kansere yol açan UV ışınlarını yüzde 99.9’a kadar bloke edecek şekilde tasarlanıyor. Böylece güneşin zararlı etkilerinden korunma sağlanıyor. Ürünler, dolaylı olarak çevrenin korunmasına katkıda da bulunuyor; araç içine giren ısı azaltıldığından klima sistemi daha az çalıştırılıyor, bu sayede daha az yakıt tüketiliyor. Filmler, koyuluk oranına ve yapısına göre araç içindeki ısınmayı yüzde 60’a kadar kesebiliyor. Daha az klima çalıştırılması ile yakıt verimliliği artıyor ve CO2 salınımı şehir içinde yüzde 3, şehir dışında ise yüzde 2 azalıyor."


  ETİKETLER:

  yakıt

  ,

  koruma

  ,

  firma

  ,

  Enerji