Castrol EDGE ve TeknoSA'dan gerçek heyecan

Castrol EDGE ve TeknoSA'dan gerçek heyecan
Castrol EDGE ve TeknoSA'dan gerçek heyecan
Castrol ve TeknoSA, teknoloji ve performans tutkunlarına sıra dışı bir sanal sürüş deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

Dünyada kendi alanında birçok teknolojik gelişmenin simgesi olan Castrol’ün Titanium FST teknolojisi ile geliştirilmiş, bugüne kadar ürettiği en güçlü motor yağı olan Castrol EDGE için tasarladığı dünyanın ilk sanal sürüş deneyimi, teknolojinin merkezi TeknoSA mağazalarında yer alacak. 10 ilde 11 TeknoSA mağazasında gerçekleşecek etkinlikte, üç boyutlu sanal gerçeklik cihazı kullanılarak Castrol EDGE’in güçlendirdiği bir Ford Mustang ile gerçek ve sanal dünyalar arasında geçen benzersiz bir co-drive deneyimi yaşanacak.

Dünyanın lider ve öncü madeni yağ üreticilerinden Castrol ve Türkiye ’nin lider teknoloji perakende şirketi TeknoSA, teknoloji ve performansı sevenler için Türkiye’nin farklı illerinde sanal sürüş deneyimi yaşatacak. Castrol’ün Titanium FST teknolojisi ile geliştirilmiş, şimdiye kadar üretilen en güçlü motor yağı olan Castrol EDGE ürününün özelliklerini kişilerin günlük yaşamıyla birleştiren dünyanın ilk sanal sürüş deneyimi, Türkiye’de TeknoSA mağazalarında tüketicilerle buluşacak. Yaklaşık 2 dakika boyunca gerçeklik ile sanal dünya arasındaki sınırlarını kaldıran sürüşlerde, katılımcılar Castrol EDGE’in güçlendirdiği bir Ford Mustang ile benzersiz bir Virtual Drift (Sanal Drift) co-drive heyecanını tadacaklar.

Castrol EDGE’in tasarladığı “Sanal Sürüş Deneyimi”, Temmuz ayının ikinci yarısında başlayıp 27 Eylül ’e kadar Türkiye çapında 10 ilde 11 TeknoSA mağazasında gerçekleşecek. Katılımcılar, hem dünya ile aynı zamanda farklı bir deneyimi test edecek hem de arasından seçilecek bir kişi Ekim ayında Atina’da efsane pilot Ken Block ile sürüş deneyimi yaşayacak. Ayrıca, her mağazada deneyimleyen bir kişi, toplamda 11 kişi, Iphone 6 kazanma şansını da yakalayacak.

 


  ETİKETLER:

  IPhone

  ,

  Dünya

  ,

  Türkiye

  ,

  teknoloji

  ,

  Teknosa

  ,

  Ford

  ,

  eylül