Castrol şimdi de "titanyum" dedi

Castrol şimdi de "titanyum" dedi
Castrol şimdi de "titanyum" dedi
Castrol, Titanium FST teknolojisi ile geliştirilmiş, şimdiye kadar üretilen en güçlü motor yağı olan Castrol EDGE için ürünün özelliklerini kişilerin günlük yaşamıyla birleştiren yaratıcı bir kampanya düzenledi.

115 yıldan bu yana sayısız kara hız rekorundan çok sayıda uzay mekiği lansmanında yer almaya kadar birçok teknolojik gelişmenin simgesi olan lider madeni yağ üreticilerinden Castrol, Türkiye ’de de satışa sunulan Titanium FST teknolojisiyle bugüne kadar ürettiği en güçlü motor yağı olan Castrol EDGE için yeni bir kampanyayı hayata geçiriyor. Castrol EDGE Türkiye Facebook sayfası üzerinden (TitanyumGücündeyimÇünkü hashtag’i ile kendini en iyi ifade eden katılımcılar, Sinan Güler ile basketbol oynama, şampiyon ralli pilotu Orhan Avcıoğlu ile co-drive ve Internet Ekipler Amiri olarak tanınan bilişim dünyasının renkli yüzü Serdar Kuzuloğlu ile birlikte sohbet etmek gibi farklı deneyimler yaşayacaklar. Yaz aylarının en eğlenceli etkinliklerinden biri olacak kampanya hakkında tüm bilgiler, katılım koşulları ile Sinan Güler, Orhan Avcıoğlu ve Serdar Kuzuloğlu’nun yer aldığı tanıtım filmi Castrol Edge Türkiye Facebook sayfasında katılımcıları bekliyor.

 

Dünyanın lider ve öncü madeni yağ üreticilerinden Castrol, Titanium FST teknolojisi ile geliştirilmiş, şimdiye kadar üretilen en güçlü motor yağı olan Castrol EDGE için ürünün özelliklerini kişilerin günlük yaşamıyla birleştiren yaratıcı bir kampanya düzenledi. Gücünü dünyanın en hafif ve en dayanıklı elementi titanyumdan alan Castrol EDGE, “Titanyum Gücünde Yaşayanlar” ile her biri alanında farklılaşan profesyonelleri buluşturuyor. Castrol EDGE Facebook sayfası üzerinden yürütülecek olan kampanyada  Titanyum gücünde olduğunu en iyi ifade eden katılımcılar, milli basketbolcu Sinan Güler, şampiyon ralli pilotu Orhan Avcıoğlu ve Internet Ekipler Amiri Serdar Kuzuloğlu ile benzersiz deneyimler yaşayacaklar.

 

“Castrol EDGE ile Titanyum Gücünde Yaşayanlar” kampanyasının yüzü olan her üç isim de otomobillerine tutkuyla bağlı olmalarının yanında Titanyum Gücünde Yaşama konusunu kendi özgün tarzları ve profesyonel deneyimleriyle Castrol markasının takipçilerine aktarıyorlar.  Titanyum Gücünde Yaşayanlar deneyimine katılmak için https://www.facebook.com/CastrolEDGETurkiye adresindeki kampanya sayfasına girerek tercih ettikleri deneyimi seçip üç isimden birinin fotoğrafını tıkladıktan sonra ilgili konuda “Titanyum Gücünde” olduklarını gösteren bir metni forma yazmaları yeterli oluyor. Jüri tarafından etkileyicilik ve özgünlük kriterlerine göre değerlendirilecek metinler arasında kazananlar yine Castrol EDGE Türkiye Facebook sayfasında yayınlanacak. Her kategoride ilk 10 dereceye girenler milli basketbolcu Sinan Güler'le basketbol maçı yapma şansına sahip olacak. Talihliler, Castrol Ford Rally Team Türkiye pilotları Orhan Avcıoglu ve Murat Bostancı ile co-drive aktivitesi yaparken, Serdar Kuzuoğlu ile yemek eşliğinde sohbet etme hakkı kazanacaklar. İstanbul dışından gelecek olan katılımcıların yol ve konaklama masrafları da Castrol Türkiye tarafından karşılanacak.

 

Castrol Edge Titanium FST Hakkında

 

Titanium FST ile güçlendirilmiş Castrol EDGE, eşsiz titanyum katkılı formülasyonu sayesinde 2 kata kadar daha güçlü yağ filmi tabakası oluşturyor. Yapılan araştırmalarla da Castrol EDGE’in kritik motor parçalarına zarar verebilecek metal yüzeyler arasındaki sürtünmeyi azalttığı kanıtlanmıştır. Sonuç olarak, Titanium FST ile güçlendirilmiş Castrol EDGE motorun maksimum performans sergilemesine yardımcı oluyor.