Çelik Motor'dan mesleğe özel kiralama

Çelik Motor'dan mesleğe özel kiralama
Çelik Motor'dan mesleğe özel kiralama
Anadolu Grubu'nun en köklü kuruluşlarından biri olan Çelik Motor tarafından kurulan Çelik Motor Filo, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmeye ve iddialı kampanyalar sunmaya devam ediyor.

 Çelik Motor Filo, farklı marka ve modellerden oluşan araç yelpazesini yeni avantajlarla müşterilerine sunuyor. En ekonomik şartlarla filo oluşturmayı sağlayacak fiyat ve taksit avantajlı seçeneklerin yanı sıra, doktorlara ve eczacılara özel 5000 km hediyeli kampanya dikkat çekiyor.

Filo kiralama sektörünün en yenilikçi şirketlerden Çelik Motor Filo, ses getiren uygulamalara ve kampanyalara imza atmaya devam ediyor. Filo kiralama sektöründe bugüne kadar sunulmayan birçok avantajı sunarak “ilkleri” gerçekleştiren, kurumsal firmaların yanı sıra bireylere de hizmet veren, kredi kartı ile taksit imkânı sunan Çelik Motor Filo, müşterilerinin yüzünü güldürecek yepyeni kampanyalar hayata geçirdi.

Araç filosunda her ihtiyaca ve talebe uygun seçenekler bulunan Çelik Motor Filo’nun yaz aylarına damgasını vuracak yeni kampanyasında, aylık olarak kiralanabilecek araçlar şu şekilde sıralanıyor:

· Seat Leon Yeni 1.6 TDI CR 105 HP Style DSG S&S

Seat Leon’nun bu modeli, 12 ayda yıllık 15.000 km ile 1.274 TL’ye sunuluyor. Kredi kartına 9 taksit ödeme seçeneği var. Hemen teslim ediliyor.

·  Nissan Qashqai DCI 130 HP Platinum Prempack Xtronic

Nissan Qashqai, 12 ayda yıllık 15.000 km ile 1.434 TL’ye sunuluyor. Kredi kartına 9 taksit ödeme seçeneği var. Hemen teslim ediliyor.

·  Renault Fluence Touch 1.5 DCI 90 BG 

Renault Fluence Touch, 36 ayda yıllık 20.000 km ile sunuluyor. Aylık ödeme seçeneği olarak belirlenen fiyat 319 Euro . Araca kış lastiği dahil.

Çelik Motor Filo, bazı araç gruplarında İstanbul ’dan sipariş veren müşterilerine 3 gün içinde ücretsiz adrese teslim hizmeti de sağlıyor.

DOKTORLARA VE ECZACILARA ÖZEL REÇETE!

Çelik Motor Filo’nun müşterilerine sunduğu fiyat avantajlarının yanı sıra meslek gruplarına özel kampanya seçenekleri de dikkat çekiyor. Çelik Motor Filo’nun, doktorluk ve eczacılık mesleğini icra eden müşterilerine yönelik hazırladığı özel kampanyasında şu araçlar yer alıyor:

·  Nissan Qashqai Platinum Premium Pack

Nissan’ın bu modeli 15.000 km ile 12 ay boyunca aylık 1.430 TL + KDV fiyatıyla sunuluyor.

·  Skoda Octavia Elegance

Skoda Octavia Elegance, 15.000 km ile 12 ay boyunca aylık 1.519 TL + KDV fiyatıyla sunuluyor.

· BMW 3.20I ED

Kampanya kapsamındaki BMW’nin bu modeli, 15.000 km ile 12 ay boyunca aylık 2.199 TL + KDV fiyatıyla sunuluyor.Kampanya kapsamındaki araçları kiralayan doktorlar ve eczacılar, 5.000 km’lik hediyeye sahip olurken BMW kampanyasından yararlanan kullanıcılar, bedava kış lastiği hediyesine hak kazanıyorlar.