Civic artık daha teknolojik

Civic artık daha teknolojik
Civic artık daha teknolojik
Benzinli ve LPG'li seçenekleriyle satılan Honda Civic Sedan artık daha lüks ve teknolojik donanımlara kavuştu.1.6 lt motorlu aracın fiyatı 60.8 bin TL'den başlıyor.

Türkiye ’de benzinli ve LPG’li seçenekleriyle satılan Honda Civic Sedan, 2014 yılı için yenilendi ve müşteri beklentileri doğrultusunda lüks ve teknolojik donanımlara kavuştu. Mevcut Dream, Premium ve Elegance donanım seçeneklerine yeni özellikler eklenirken Honda Civic Sedan’ını konforun zirvesinde satın almak isteyen Honda severler için Executive donanım seviyesi eklendi.

Tüm Honda Civic Sedan modelleri bundan böyle tamamen yeni jantlara, yeni iç mekan renklerine, yeni radyatör paneli tasarımına, lastik basıncı kontrol sistemine ve Türkçe ara yüze sahip i-MID bilgi ekranına sahipler. Premium donanım seviyesinden itibaren eller serbest telefon görüşmelerini destekleyen bluetooth sistemi standart olarak bulunurken Elegance donanım seçeneğinde açılır tavana, otomatik yıkama tertibatlı xenon farlara ve ısıtmalı koltuklara yer verildi.

Tamamen yeni Executive seviyesindeyse deridöşemeler , akıllı anahtar ve park sensörleri standart sunuluyor.Aracın fiyatı 60.8 ile 75.7 bin TL arasında değişiyor.


  ETİKETLER:

  Honda

  ,

  Türkiye

  ,

  Lüks

  ,

  Mekan

  ,

  Telefon

  ,

  Anahtar

  ,

  LPG