Conti'den ayakkabıya özel çalışma

Conti'den ayakkabıya özel çalışma
Conti'den ayakkabıya özel çalışma
Continental ve adidas'ın 2007 yılından itibaren devam eden işbirliği yeni ürünlerin de tanıtıldığı "www.getyourgrip.com"reklam kampanyası ile kullanıcılarla buluşuyor.

Continental’ın geliştirdiği özel kauçuk ve yüksek tutunma özelliğine sahip taban teknolojisi kullanılarak üretilen adidas spor ayakkabıları “GetYourGrip” isimli reklam kampanyası ile www.getyourgrip.comweb sayfası üzerinden duyuruldu. www.getyourgrip.com web sayfasında kullanıcılara koşu, yürüyüş veya açık hava kategorilerinden seçtikleri ayakkabılarının Continental’in hangi lastik modelinden ilham alınarak geliştirildiği ve lastik teknolojisinin ayakkabılara aktarımı sunuluyor. Kampanyanın reklam videosunda profesyonel bir parkur koşucusunun Multivan kullanan bir Continental test mühendisi ile Almanya ’nın Hannover şehrinde başlayan ve Continental’in ContiDrom test merkezindeki tam otomatik kapalı test tesisi olan AIBA’da son bulan heyecan dolu düellosu gösteriliyor. Reklam videosu www.getyourgrip.com web sitesinden ziyaret edilebiliyor.

Continental’in 2007 yılında, adidas’ın pek çok modeli için tedarik ettiği “Traction Compound” tabanları ile başlayan işbirliği, bugün 80’den fazla modelde kullanıcılarla buluşmaya devam ediyor. Koşu, yürüyüş ve açık hava kategorilerinde, erkek ve kadınlara özel geliştirilen ayakkabılarda, Continental tarafından geliştirilmiş özel kauçuk ve yüksek tutunma özelliğine sahip taban teknolojisi kullanılıyor. Continental tarafından geliştirilen özel kauçuk teknolojisi sayesinde, profesyonel sporcular ve spor tutkunları kendilerini daha rahat ve güvende hissedebiliyor. Ayrıca atletlerin performanslarında yüzde 30’a varan iyileştirme sağlanıyor.

Continental-adidas işbirliği kapsamında geliştirilen ayakkabılarla bugüne kadar üç dünya rekoru kırıldı ve çeşitli parkurlarda çok sayıda rekora imza atıldı.

 


  ETİKETLER:

  Dünya

  ,

  Almanya

  ,

  spor

  ,

  Adidas

  ,

  Reklam

  ,

  Bugün

  ,

  Erkek

  ,

  Hava

  ,

  dolu