Corolla alana tablet hediye

Corolla alana tablet hediye
Corolla alana tablet hediye
Toyota Corolla'ya sahip olmak kolaylaştı. Ayda sadece 900 TL taksitle Corolla sahibi olma fırsatı ve tablet kazanma şansını da içeren kampanyada taksitler de Nisan 2016'da başlıyor

Toyota bayisi GTC Global Otomotiv , Türkiye ’deki 1. Yılına özel kampanya başlattı. İstanbul Dolapdere’de yer Toyota bayisi GTC Global Otomotiv Genel Müdürü Pınar Dalka Yüce, “Toyota sahipleri için birinci yılımıza özel çok cazip kampanyalar düzenledik. Dünyanın en çok tercih edilen otomobili olan Toyota Corolla’ya sahip olmak, bu kampanyalarla artık çok daha kolay. Aylık 900 TL taksitle Corolla sahibi olabileceksiniz. Üstelik taksitler de Nisan 2016’da başlıyor. Ayrıca ilk 3 ay yüzde 4 akaryakıt hediyesi bulunuyor” Dedi.

AKARYAKIT VE TABLET HEDİYELİ

Yaris Hybrid’de ise yüzde 0.80 faiz oranı ya da 2 bin TL indirim sunulduğunu belirten Genel Müdür Yüce, şunları söyledi: “Yine Toyota Corolla’daki gibi Yaris Hybrid’de de taksitlere Nisan 2016’da başlanacak ve ilk 3 ay yüzde 4 akaryakıt hediyesi bulunuyor. Bunun yanı sıra; araç alımı, servis hizmeti ve test sürüşü esnasında yapmış olduğu deneyimleri fotoğraf yükleyerek paylaşan müşterilerimize 3 adet Samsung Galaxy marka tablet de hediye edeceğiz”