Corporent kur riskini azalttı

Corporent kur riskini azalttı
Corporent kur riskini azalttı
remium otomobil kiralama markası Corporent, kurumlara kur riski taşımadan uzun dönem filo kiralamanın avantajlarını TL üzerinden yaptığıaylık kiralamalar ile sunuyor.

Sadece premium otomobillerden oluşan araç parkı ile günlük kiralamalardan 48 aya kadar, istenirse şoförlü VIP kiralamalarda gerçekleştiren Corporent, Euro yerine TL ile hizmet sunarak uzun dönem kiralamaların uzun yıllar sürecek antlaşmalarında kur riskini ortadan kaldırıyor. Ayrıca uzun dönem kiralamalarda ilk ay BMW 520i kiralayan bir müşteri ikinci ay Mercedes E 180 kiralayarak sözleşme gereği tek otomobile bağımlı kalınmıyor. Yazın istenirse cabrio kışın istenirse SUV kullanabiliyor ve araç parkı her 4 ayda bir 0 km otomobiller ile yenilendiği için kiralama süresince her zaman bayi çıkışlı yeni otomobiller ile hizmet veriliyor.

Sadece en üst donanım paketlerine sahip otomobillerin yer aldığı Corporent’in araç parkında, 100 kilometrede sadece 3 TL tutarında elektrik tüketen BMW i3 otomobiller de yer alıyor. Türkiye ’nin ilk ve tek premium elektrikli otomobil kiralama hizmetini sunan Corporent, ayrıca otomobil kiralama prosedürleri gerçekleştirilirken tüm işlemleri müşterisini bulunduğu noktaya götürerek müşterisinin evrak işleri ve otomobil teslimi gibi konularda vakit kaybı yaşamamasını sağlıyor. Bir kazanın gerçekleşmesi sonucunda ise ikame araç olarak yine premium bir otomobil tahsis ediliyor.


  ETİKETLER:

  Euro

  ,

  Türkiye

  ,

  elektrik

  ,

  sözleşme

  ,

  zaman

  ,

  hizmet

  ,

  BMW