Discovery Sport 88.3 bin eurodan satışta

Discovery Sport 88.3 bin eurodan satışta
Discovery Sport 88.3 bin eurodan satışta
Borusan Oto, yeni premium kompakt SUV modeli Discovery Sport'un satışına başladı. Araçta 9 ileri otomatik şanzıman yer alıyor.

Borusan Oto’nun İstinye, Avcılar, Ankara Balgat ve Adana -Mersin showroomlarda yerini alan Land Rover Discovery Sport, ilk etapta 2.0 litre benzinli  ve 9 ileri vitesli otomatik şanzıman kombinasyonuyla 88 bin 308 Euro ’dan başlayan anahtar teslim fiyatıyla müşterilerin beğenisine sunuldu. Yaz sonundan itibaren 2.0 litre dizel motor seçeneğiyle de satın alınabilecek olan ve hali hazırda 3 ayrı zengin donanım paketiyle tercih edilebilen Land Rover Discovery Sport, üstün 4 tekerlekten çekiş sistemi, teknolojik donanımları ve Euro NCAP’ten 5 yıldız alan güvenlik özellikleriyle ön plana çıkıyor.

Borusan Oto Genel Müdürü Uğur Sakarya ‘’Yeni Land Rover Discovery Sport bayi tanıtımlarımız çok yoğun ilgi görüyor. Sadece geçtiğimiz hafta sonu showroomlarımızı 300’ün üzerinde müşterimiz ziyaret etti. Mart ayı için sipariş edilen araçların neredeyse tamamını satma başarısı gösterdik. Yeni Discovery Sport, Land Rover markasına ekstra dinamizm getirip satışlarımıza büyük katkı yapacak’’ dedi.

SE, HSE ve HSE Luxury adı verilen 3 ayrı zengin donanım paketiyle tercih edilebilen Land Rover Discovery Sport, aynı zamanda geniş isteğe bağlı donanım seçenekleriyle de kişiselleştirilebiliyor. Bununla birlikte tüm dış gövde rengi seçeneklerinde sunulan “Black Tasarım Paketi”yle ise müşterilerin Land Rover Discovery Sport’larını siyah renkli ızgara, çamurluk havalandırmaları, yan aynalar, siyah Discovery motor kapağı yazısı ile bagaj amblemininin yanı sıra 19 inç veya 20 inçlik parlak siyah alaşım jant seçenekleriyle satın alabilmesi imkanı da sunuluyor.