DOD Prime hizmeti devrede

DOD Prime hizmeti devrede
DOD Prime hizmeti devrede
DOD sistemi üzerinde farklı ürün ve hizmet konumlandırmasına gidilerek geliştirilen DOD Prime, lüks segmentte yer alan araçların ikinci el alım-satımını özel bir fiziki yapılanma ile gerçekleştiriyor.

Lüks araçlarını satmak isteyen müşteriler, www.dod.com.tr adresindeki “Araç Satmak İstiyorum” bölümü üzerinden DOD ile iletişime geçip araçlarına ekspertiz öncesi nakit alım fiyatı alabiliyor. Fiyatı uygun bulan müşteriler Türkiye genelinde 61 noktada bulunan DOD Yetkili Satıcılarından birine giderek araçlarına ekspertiz yaptırabiliyor ve araçlarını hızlıca DOD’a satabiliyorlar. Müşteriler isterlerse araçlarının fiyatını kendileri belirleyerek bu fiyattan DOD’a Emanet olarak bırakıp yine satışlarını DOD aracılığıyla yapabiliyorlar. DOD’da lüks segmentte bulunan ve DOD Prime kriterlerine uyan tüm araçlar standart olarak 1 yıl süreli DOD Garantisi ile satışa çıkıyor. Bununla birlikte bu araçlar “Prime Estetik” işlemlerine tabi tutularak görünümleri ilk güne en yakın şekilde yeni sahiplerine teslim ediliyor. DOD Prime araçlar garanti süresince ücretsiz yol yardım hizmetinden de yararlanabiliyor.

 

DOD Satış ve Pazarlama Müdürü Gökhan İncekara, DOD Prime’dan söz ederken “0 km araç satışında olduğu gibi ikinci el araç satışında da lüks segment müşterileri ayrıcalıklı bir hizmet beklentisi içindeler. Biz de DOD olarak DOD Prime ile müşterilerimizin bu isteğini karşılamayı amaçlıyoruz. 8 yaş 160.000km’ye kadar olan lüks segment araçları belli kontrollerden geçirerek, özel sergi alanlarında 1 yıllık DOD Garanti ve Yol yardım hizmeti ile birlikte sunuyoruz. Alım-satım sürecinde müşterilerimizi yormadan işlemleri onların adına yürütüp, tek bir noktada kredi, kasko gibi ihtiyaçlarını da hızla sonlandırdığımız için müşterilerimize zaman kazandırdığımızı da söyleyebiliriz.” diyerek lüks ikinci el araç alım-satım süreçlerin farklılık yarattıklarının da altını çizdi.