Efsane Harley'im finali ekimde

Efsane Harley'im finali ekimde
Efsane Harley'im finali ekimde
Harley-Davidson tarafından bu sene ikincisi düzenlenen ''Benim Harley'im'' yarışmasında final heyecanı için geri sayım başladı.

  İstanbulİzmir , Ankara ve  Antalya ’da kişiselleştirdikleri ve kendi imzalarını taşıyan birbirinden özgün Harley-Davidson modelleri ile dört kategoride yarışarak finale katılma şansı yakalayan yarışmacılar, 3 Ekim tarihinde İstanbul’da büyük ödül için karşı karşıya gelecek. Motosiklet tutkunlarını bir araya getirecek büyük finalde 2015’in şampiyonu belirlenecek.

 

Harley-Davidson tarafından bu sene ikincisi düzenlenen “Benim Efsane Harley’im’’ yarışmasının büyük finali için geri sayım başladı. Ulusal çapta düzenlenen yarışmanın yerel etapları olan İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’da finale kalmaya hak kazanan 13 finalist yaratıcılıklarını ortaya koyarak kişiselleştirdikleri Harley-Davidson® modellerini 3 Ekim Cumartesi günü gerçekleştirilecek finalde motosiklet tutkunlarıyla buluşturacak.

 

Harley-Davidson ruhu ve tutkusunun dorukta yaşanacağı yarışmanın finalinde

Street, Performance ve Touring kategorilerinin kazananları ve İzleyici Özel Ödülü’nün sahibi olacak motosikletler açıklanacak. Ayrıca, etkinliğe katılan motosiklet tutkunları, etkinlik boyunca finalistleri oylayarak izleyici özel ödülünü kazanacak motosikleti belirleme fırsatını elde edecek. Tüm motorseverlere açık olan ödül töreninin yapılacağı final etkinliği,  3 Ekim’de 13.30 ile 18.00 saatleri arasında Kadıköy’ün yeni eğlence mekanı DoRock XL’de çeşitli süprizler ile gerçekleştirilecek.