Ege Bölgesi'nin Euro 6 motorlu ilk Renault Trucks'ı

Ege Bölgesi'nin Euro 6 motorlu ilk Renault Trucks'ı
Ege Bölgesi'nin Euro 6 motorlu ilk Renault Trucks'ı
Türkiye'nin dinamik uluslararası ve dahili lojistik firması Elmas Grup Lojistik, 5 adet Renault Trucks T 460 Euro 6 çekici ile filosunu büyütmeyi sürdürüyor.

Avrupa ’nın tüm ülkelerinin yanı sıra Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetler’e lojistik hizmet sunan Elmas Lojistik A.Ş., filosuna kattığı 5 adet Renault Trucks T 460 Euro 6 çekici ile toplam araç sayısını 140’a çıkarırken, filosundaki Renault Trucks sayısını ise 60’a yükseltti.


İzmir Koçaslanlar Otomotiv ’de gerçekleştirilen teslimat töreninde, plaketini Renault Trucks Türkiye Bölge Müdürü Engin Demirel’den alan Elmas Grup Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Elmasoğlu ile Yönetim Kurulu Üyesi Necdet Elmasoğlu, Genel Müdür Akın Kastaş ve satış yöneticisi Ömer Gündem teslimat töreninde yer aldılar.

Renault Trucks Türkiye Bölge Müdürü Engin Demirel, 65 yıla dayanan ticari geçmişiyle lojistik sektörünün lider firmalarından biri olan Elmas Group Lojistik’in yeni çekici alımında Renault Trucks’ı tercih ederek filo güçlendirme yatırımlarında yola kendileriyle devam etmesinden ve sürdürülen işbirliğinden dolayı duyduğu gururu ve mutluluğu dile getirdi: “Avrupa’nın kamyon konusunda en önemli ödülü olan 2015 Yılın Kamyonu ödülünü alarak, hem Avrupa hem de Türkiye pazarı için önemli bir referans ve güvence ile pazara giriş yaptık. Renault Trucks’ın Ege’deki ilk Euro 6 motorlu çekici teslimatı olması sebebiyle bu törenin bizim için ayrı bir önemi var. Kârlılık, sağlamlık, konfor ve güvenlik kriterlerinde en üst düzey özelliklere sahip Renault Trucks T 460 çekiciler, kanıtlanmış teknolojilere dayalı yeni Euro 6 motorlara sahip. Çevreci yaklaşımından dolayı Elmas Grup Lojistik’i kutluyor, Elmas Grup Lojistik, Renault Trucks ve Koçaslanlar Otomotiv ortaklığımız ile teslim edilen T serisi Euro 6 araçlarımızının bol kazançlar getirmesini temenni ediyorum.”

i.