En büyük kapalı alana sahip plaza açıldı

En büyük kapalı alana sahip plaza açıldı
En büyük kapalı alana sahip plaza açıldı
Ankara'da hizmete açılan TanOto New Holland Plaza, modern bir tesiste uzman bir ekiple, son teknolojiye sahip New Holland marka traktörleri çiftçilerle buluşturuyor.

2013 yılından bu yana New Holland bayiliğini yürüten Tan Oto, çiftçilere modern bir tesiste, uzman bir ekiple üstün kalitede hizmet sunmak üzere hayata geçirdiği Tan Oto New Holland Plaza’yı gerçekleştirdiği bir törenle açtı.

TürkTraktör Genel Müdürü Marco Votta’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen açılış törenine, Koç Holding Savunma Sanayii, Diğer Otomotiv ve Bilgi Grubu Başkanı Kudret Önen, Tan Oto Yönetim Kurulu Başkanı Hulki Karagülle ve TürkTraktör üst düzey yöneticileri katıldı.

Açılışta bir konuşma yapan TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir; pazar lideri TürkTraktör'ün satış ve satış sonrası servis konusunda sahip olduğu bilgi birikimini New Holland’a da aktardığını belirterek; “New Holland bayiliğini üstlendiği 2013 yılından bu yana, markamızı halihazırda başarıyla temsil eden Tan Oto ile işbirliğimizi, yeni plaza yatırımıyla daha da güçlendirdik. New Holland’ın Türkiye ağını yepyeni bir plazayla genişletmeye devam etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bayiilerimizin sizlere daha iyi hizmet vermek adına modern ve toplu hizmetler veren yeni tesisler açmasının mutluluğunu ve haklı gururunu yaşıyoruz. Bölgesinin ve ülkesinin geleceğine, tarıma, çiftçisine, markasına ve şirketine güvenerek bu yatırımı yaptıkları için Sayın Hulki Karagülle’ye şahsım, şirketim ve camiamız adına canı gönülden teşekkür ediyorum. Ankara’da hizmete başlayan Tan Oto New Holland Plaza’nın hem Tan Oto’ya, hem de çiftçilerimize bereket ve kazanç getirmesini diliyorum” dedi.

Tan Oto New Holland Plaza, Türkiye’nin en büyük kapalı alanına sahip hizmet merkezi olarak , 22 kişilik uzman ekibiyle hizmete başladı

Gölbaşı Merkez ve Haymana’da bulunan şubesiyle 2013 yılından bu yana New Holland bayiisi olarak hizmet veren TanOto; TanOto New Holland Plaza’ ile Türkiye’nin en büyük kapalı alanda faaliyet gösteren hizmet merkezini de faaliyete sokmuş oldu.