En hızlı Cayman

En hızlı Cayman
En hızlı Cayman
Porsche, Cenevre Otomobil Fuarı 2015'te iki modelinin dünya prömiyerini gerçekleştiriyor

Porsche AGPorsche, Cenevre Otomobil Fuarı 2015 ’te iki modelinin dünya prömiyerini gerçekleştiriyor, iki ekstrem spor otomobilinin dünya prömiyerlerini 2015 Cenevre Otomobil Fuarı’nda yapıyor.

Modellerin ilki, ortadan motorlu coupelere dayanan GT ailesinin ilk yüksek performanslıspor otomobili olan Yeni Cayman GT4. Bu yeni model, Nürburgring Pistinde gerçekleştirdiği turu 7 dakika 40 saniye ile tamamlayarak dikkat çekti.

Yeni Cayman GT4 ile Porsche, bu orta motorlu spor otomobilin sürüş dinamiklerini azami seviyelere çıkarıp onu segmentinin yeni standardı konumuna yerleştirerek etkileyici bir hamle yapıyor.

Cayman GT4 başarılı modellerden esinleniyor

Bu yüksek performanslı spor otomobil, diğerlerinden açık bir şekilde farklı:911 Carrera S’den alınan 3,8 litrelik motor 385 hp güç üretiyor. Tamamen yenilenen ön kısımda bulunan ön spoyler ve kaputun önündeki ilave hava çıkışlarının yanı sıra arka kanat bu modelin her iki aksta bastırma kuvvetine sahip tek Cayman olmasını sağlıyor.

911 GT3 RS, Cenevre’nin en dikkat çeken modellerin arasında yer aldı. GT3 RS bugüne kadar üretilen en güçlü 911 unvanına sahip oldu. 500 beygirlik motorla donatılan spor otomobil, 3.3 saniyede 100 km/s hıza ulaşabiliyor. En hızlı 911 bu yılın son çeyreğinde satışa sunulacak.


  ETİKETLER:

  Dünya

  ,

  spor

  ,

  Hava

  ,

  Porsche

  ,

  2015