FerMas ve Sunset'ten yeni yıl partisi

FerMas ve Sunset'ten yeni yıl partisi
FerMas ve Sunset'ten yeni yıl partisi
İtalyan lüks ve yüksek performanslı spor otomobil markaları Ferrari ve Maserati'nin Türkiye Distribütörü FerMas Oto Ticaret A.Ş. ile Sunset Grill&Bar tarafından birlikte düzenlenen yeni yıl partisi, geçtiğimiz akşam gerçekleştirildi.

Türkiye’nin en iyi “fine dining” restoranlarından biri olan Sunset'in içinde yaratılan ve farklı dekorasyonu ile dikkat çeken Sunset Brasserie'nin sıcak ve samimi atmosferinde düzenlenen “Yılbaşı Partisi”nde iş ve sanat dünyasının önde gelen isimlerinin yanı sıra Ferrari ve Maserati sahipleri ile Sunset’in misafirlerinden oluşan davetliler ağırlandı.

 

 

Maserati ile Sunset’in işbirliğinin ilk adımı olan yeni yıl partisine, Mehmet Yılmaz, Gökhan Öğüt, Gözde – Batu Aksoy, Şeyla –Hakan Karadeniz, Tuba Ünsal – Mirgün Cabas, Ayşegül Yürekli – Cem Şengör gibi iş ve sanat dünyasının önde gelen isimleri katıldı. Davetliler, Murat Tokuz’un müzikleriyle eğlenceli vakit geçirdiler. Maserati’nin lüks sedan modeli Quattroporte ise Sunset’in 22 yıllık tarihinde mekan içinde sergilenen ilk otomobil modeli olarak dikkat çekti.