Fiat ticaride 14 bin TL indi

Fiat ticaride 14 bin TL indi
Fiat ticaride 14 bin TL indi
Fiat'tan 14 Bin TL'ye Varan İndirim Fırsatı!

Fiat, ticari araç sahibi olmak isteyenler için benzersiz fırsatlar sunan Kasım kampanyası kapsamında hem indirimler hem de düşük faizli avantajlı kredi imkanları sağlıyor. 35 bin 740 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabilen Fiat ticari araç modellerinde Kasım ayı boyunca 14 bin TL’ye varan benzersiz indirim avantajları sunuluyor. Bununla birlikte Tofaş’ta üretilerek dünyanın 80 ülkesine ihraç edilen yeni nesil Fiat Doblo ve Fiat Fiorino’nun yanı sıra Fiat Pratico ve Fiat Ducato modellerinden birine sahip olmak isteyen müşteriler cazip kredi kullanma ayrıcalığına da sahip oluyorlar.

 

Kasım ayında Fiat Doblo, Fiat Fiorino ve Fiat Pratico modellerinden birini satın almak isteyenler, 6 bin 750 TL’ye varan indirimlerden yararlanırken aynı zamanda Fiat ve Koç Fiat Kredi iş birliğiyle sunulan 30 bin TL’ye kadar cazip kredi kullanma ayrıcalığına sahip oluyorlar. Kampanya kapsamında Fiat Doblo, Fiorino ve Pratico modellerinde 30 bin TL’ye kadar 24 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi imkanı sunuluyor.

 

Geniş ürün yelpazesi ile ticaret dünyasının her türlü ihtiyacını karşılayan Fiat Ducato modelinde ise Kasım ayına özel 14 bin TL’ye varan indirim fırsatı sunuyor. Fiat Ducato ailesi için yüzde 0 faizli kredi seçeneğine ilave olarak 60 bin TL’ye kadar 48 ay geri ödemeli ve yüzde 0.96 faizli cazip kredi kullanma seçenekleri de bulunuyor.