Fiat'tan 14 Bin TL indirim

Fiat'tan 14 Bin TL indirim
Fiat'tan 14 Bin TL indirim
Fiat ticari araçlarda ekim indirimleri geldi

 35 bin 740 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabilen Fiat ticari araç modellerinde Ekim ayı boyunca 14 bin TL’ye varan benzersiz indirim avantajları sunuluyor. Bununla birlikte Tofaş’ta üretilerek dünyanın 80 ülkesine ihraç edilen yeni nesil Fiat Doblo ve Fiat Fiorino’nun yanı sıra Fiat Pratico ve Fiat Ducato modellerinden birine sahip olmak isteyen müşteriler cazip kredi kullanma ayrıcalığına da sahip oluyorlar.

 

Ekim ayında Fiat Doblo, Fiat Fiorino ve Fiat Pratico modellerinden birini satın almak isteyenler, 7 bin 500 TL’ye varan indirimlerden yararlanırken aynı zamanda Fiat ve Koç Fiat Kredi iş birliğiyle sunulan 20 bin TL’ye kadar cazip kredi kullanma ayrıcalığına sahip oluyorlar. Fiat Doblo, Fiorino ve Pratico modellerinde 20 bin TL’ye kadar 20 ay vade ve yüzde 0.99 faizli kredi imkanı sunuluyor.

 

Geniş ürün yelpazesi ile ticaret dünyasının her türlü ihtiyacını karşılayan Fiat Ducato ise Ekim ayına özel 14 bin TL’ye varan indirim ve yüzde 0 faizli kredi fırsatı sunuyor. Ducato ailesinde ayrıca 60 bin TL’ye kadar 48 ay geri ödemeli cazip kredi kullanma seçenekleri de bulunuyor.


    ETİKETLER:

    İndirim

    ,

    Kredi

    ,