Ford, yeni nesil Akıllı Ulaşım planlarını tanıtacak

Ford,  yeni nesil Akıllı Ulaşım planlarını tanıtacak
Ford,  yeni nesil Akıllı Ulaşım planlarını tanıtacak
Ford Motor Company, Mobile World Congress'te Akıllı Ulaşım planlarının bir sonraki adımlarını tanıtacak.

Ford Avrupa Operasyonlarından sorumlu Başkan Yardımcısı Barb Samardzich, Ford Araştırma ve Geliştirme Mühendisliğinden sorumlu Başkan Yardımcısı Ken Washington ve Ford Global Ürün Geliştirme Direktörü Don Butler’ın katılacağı basın toplantısı 2 Mart Pazartesi günü saat 10:00’da gerçekleşecek.Ford ayrıca “Mobilite” başlığı altında, IBM ve Goal.com gibi şirketlerden uzmanların katılacağı bir paneli 4 Mart Çarşamba günü düzenliyor.

Ford Motor Company, Barselona’da düzenlenen Mobile World Congress’te Akıllı Ulaşım planlarının bir sonraki adımlarını açıklayacak.

 Fira Gran Via, 3’üncü holdeki C20 numaralı Ford standında 2 Mart 2015 Pazartesi günü saat 10:00’da gerçekleştirilecek olan basın toplantısında Ford Avrupa Operasyonlarından sorumlu Başkan Yardımcısı Barb Samardzich, Ford Araştırma ve Geliştirme Mühendisliğinden sorumlu Başkan Yardımcısı Ken Washington ve Ford Global Ürün Geliştirme Direktörü Don Butler sahne alacak.

 4 Mart Çarşamba günü “Mobilite” başlığı ile düzenlenecek panelde Butler ve Ford Araştırma ve Geliştirme Mühendisliği’nden Gelecek Ulaşım Yöneticisi Erica Klampfl’a IBM ve Goal.com uzmanları da katılacak.

2015’in ilk aylarında Ford, Ford Akıllı Mobilite çözümlerini açıklamıştı. Ford Akıllı Mobilite, günümüzün global ölçekteki ulaşım sorunlarına çözüm olarak farklı bir ulaşım modeli sunan bir plan. Bu planın aynı zamanda Ford’u entegre iletişim ağları, araç arası etkileşim, otonom sürüş, kullanıcı deneyimi, big data konularında bir sonraki seviyeye taşıması hedefleniyor. Ford geçtiğimiz günlerde müşterilerin geleceğin ulaşım ekosisteminde ne tür istek ve ihtiyaçları olacağına dair dünya çapında gerçekleştireceği geniş çaplı deney ve araştırmaları duyurmuştu.