Ford,yeni Vector 4Seasons lastiğini tercih etti.

Ford,yeni Vector 4Seasons lastiğini tercih etti.
Ford,yeni Vector 4Seasons lastiğini tercih etti.
Goodyear'ın ödüllü dört mevsim lastiği Vector 4Seasons, yeni piyasaya çıkan tüm Ford marka araçların orjinal ekipman donanımı olarak seçildi.

Ford’un yeni Focus, C-Max, Galaxy ve S-Max ve Fiesta modelleri için orijinal donanım olarak tercih ettiği Goodyear Vector 4Seasons lastikleri, bağımsız test kuruluşu TÜV SÜD tarafından yapılan testlerde[1] ıslak, karlı ve buzlu zeminlerdeki üstün fren performansını bir kez daha gösterdi.

 

Goodyear’ın ikinci nesil Vector 4Seasons lastiği, mevsimlere göre lastiklerini değiştirmeyi tercih etmeyen sürücülerin farklı taleplerini karşılamak üzere tasarlandı. Goodyear, yeni dört mevsim lastiği Vector 4Seasons ile dört mevsim lastik segmentinde, pek çok ödüle sahip bir önceki nesil lastiğin yerini aldı. Goodyear’ın bu yaz piyasaya sunduğu yeni nesil Vector 4Seasons lastiği, 2015 Auto Bild dergisi tarafından yapılan dört mevsim lastik testlerinde birçok kategoride üstün performans sağlayarak rakiplerini geride bıraktı ve birinciliği elde etti.

 Ford’un yeni Focus, C-Max, Galaxy ve S-Max ve Fiesta modelleri için orijinal donanım olarak Vector 4Seasons lastiklerini tercih etmesiyle ilgili açıklamada bulunan Goodyear EMEA Tüketici Lastikleri OE Direktörü Nick Harley, “Avrupa’daki değişen iklim koşullarını göz önünde bulundurulduğunda, dört mevsim lastikleri her geçen gün daha da popüler hale geliyor. Goodyear, dört mevsim segmentini 30 yıldan fazla bir süre önce yarattı. Bu süre zarfında, her yıl bu segmentimizi geliştirdik ve yeniledik. Auto Bild ve Auto Express gibi Avrupa’nın önde gelen test magazinleri tarafından yapılan testlerdeki son başarılarımız, bu ürün segmentimizin üstün performans gösterdiğinin kanıtı oldu” dedi.