Ford'dan ayrıcalıklı kampanya

Ford'dan ayrıcalıklı kampanya
Ford'dan ayrıcalıklı kampanya
Kadınlara ve doktorlara ayrıcalık

Ford, Mart ayı kampanyalarıyla müşterilerine cazip fırsatlar sunuyor. 2016 model yılı tüm binek araçlarda 20 bin TL'lik kredi, yüzde 1.19 faiz oranı ve 20 ay vade, ticari araçlardaysa 24 bin TL'lik kredi için 24 ay yüzde "0" faiz uygulanıyor. Ford, kadın ve sağlık personeli müşterilerine bu ay sonuna kadar Dünya Kadınlar Günü ve Tıp Bayramı'na özel sunduğu fırsatlarına da devam ediyor.

"Dünya Kadınlar Günü" kampanyası ile Ford B-MAX ve Fiesta modelleri, 1.500 TL indirimle sunulurken, "Sağlık Personeli" kampanyasıyla da, tüm sağlık sektörü çalışanlarına özel Ford Mondeo, C-MAX ve Kuga'da tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden 2 bin 500 TL indirim uygulanıyor. Yine sağlık çalışanlarına özel Mustang dışındaki binek araçlar ve Tourneo Courier Kombi ile Tourneo Connect Kombi'de tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden 1.500 TL indirim sunuluyor.

Ayrıca martta Ford hafif ticari araçlara 24 ay vade ve "0" faizle 24 bin TL kredi kullanarak sahip olmak mümkün. Ford Connect'te tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden 4 bin TL takas desteği, Courier'deyse 1.500 TL takas desteği devam ediyor.