G20'ye kesintisiz güç

G20'ye kesintisiz güç
G20'ye kesintisiz güç
Antalya'da gerçekleşen G20 zirvesinde birçok otel şebeke elektriği yerine jeneratör kullanıyor.Bu jeneratörlere akaryakıt lojistiği için Hesapçıoğlu iş ortağı oldu.

Dünya liderlerinin katıldığı Antalya’daki G20 Ekonomi Zirvesi’nde önemli güvenlik önlemleri öne çıkıyor. Katılımcıların güvenliği ve  konforunun sağlanması için her türlü tedbir alındı. Antalya’da 7 ‘si Opet 2’si Petrol Ofisi olmak üzere toplam 9 adet istasyon ile faaliyet gösteren Hesapçıoğlu Akaryakıt Firması Müdürü  Toros Kardaş G20’ye  destek hizmetleri veren şirketlerden bir tanesi olduklarını belirterek şunları kaydetti:

“Güvenliğin bu kadar üst düzey olduğu organizasyonda enerji temin edilmesi için iş ortağı olmaktan memnuniyet ve gurur duyuyoruz. Çalışma gruplarının olacağı ve dünya liderlerinin kalacağı hotellerde güvenlik önlemi olarak şehir şebekesi kullanılmıyor.Birbiri ile senkronize olmuş ve paralel bağlanarak yedeklenmiş jeneratörlerden enerji sağlanıyor. Bölgenin önde gelen akaryakıt şirketlerinden, Hesapçıoğlu olarak jeneratörlere yakıt teminini biz sağlıyoruz bu görevde yer alacak ekiplerimiz, şoförler, yöneticiler, araçlarımız ayrıca bir akreditasyon sürecinden geçirildi. Bu kadar önlem alınan bir lokasyona akaryakıt tankerleri ile girmemize izin verilecek güvenlik önlemlerinden geçtikten sonra bilgilendirme yapıldı. Antalya ve Türkiye için bu değerli proje de bize de verilen görevi en iyi şekilde yerine getirdik.”