Garenta "5 ay kiralayın, 9 ayda ödeyin" diyor

Garenta "5 ay kiralayın, 9 ayda ödeyin" diyor
Garenta "5 ay kiralayın, 9 ayda ödeyin" diyor
Garenta, sonbahar fırsatlarıyla müşterilerinin karşısına çıkıyor. Yeni kampanya kapsamında Garenta'dan 5 ay araç kiralayanlar, ödemelerini sabit fiyat garantisiyle 9 ayda, aylık 666 TL'den başlayan fiyatlarla yapabiliyor.

 Garenta, araç kiralamalarında yüzde 100 artış yaşadığı yoğun yaz döneminin ardından, sonbahar günlerinde de sektöre hız katacak kampanyalara imza atıyor.

Garenta yeni kampanyasında kaçırılmayacak ödeme kolaylıkları sunuyor. Garenta’dan 5 ay araç kiralayanlar, ödemelerini sabit fiyat garantisiyle 9 ay taksitle, aylık 666 TL’den başlayan fiyatlarla yapabiliyor. 


Kampanya kapsamında, ekonomik konfor sınıfı araçları aylık 1.199 TL’den, konfor sınıfı araçları aylık 1.699 TL’den, SUV ve attractive plus sınıfı araçları ise aylık 2.199 TL’den başlayan fiyatlarla kiralamak mümkün.

 Garenta, 2 günlük kiralamalarını saat 16.00’dan sonra yapan müşterilerinin, kiraladıkları aracı ikinci günün akşamında iade etmek zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Müşteriler üçüncü günün sabahı saat 11.00’e kadar kiraladıkları aracı iade edebiliyor. 

Araç kiralama sürecinin her adımında güven ve destek sağlayan Garenta, kampanyaları ve hizmetleri ile müşterilerine farklı deneyimler sunmaya devam edecek.

 


    ETİKETLER:

    Kampanya