Garenta'dan yazlık araç kampanyası

Garenta'dan yazlık araç kampanyası
Garenta'dan yazlık araç kampanyası
Geçtiğimiz yıl günlük araç kiralama pazarına hızlı bir giriş yaparak, kısa sürede pazarın önemli oyuncularından biri haline gelen Garenta, 2015 yaz sezonuna önemli kampanyalarla "merhaba" diyor.

 Garenta araç filosunda müşterilerin ihtiyaçları ve taleplerine göre farklı marka ve sınıflarda otomobiller yer alıyor. Garenta’da sene sonuna kadar sabit fiyat garantisiyle aylık olarak kiralanabilecek kampanyalı araçlar şu şekilde sıralanıyor: Fiat Linea (1.199 TL + KDV), Seat Toledo (1.499 TL + KDV), Seat Leon (1.599 TL + KDV) ve Nissan Qashqai (2.099 TL + KDV).

Günlük kiralamalarda da 77 TL’den başlayan fiyatlarla geniş bir aralıkta müşterinin talebine ve zevkine uygun araçlar Garenta’nın filosunda yer alıyor. Fiat Linea 77 TL, Nissan Qashqai 120 TL, Audi A3 Sedan 142 TL’den başlayan fiyatlarla günlük olarak kiralanabilecek araçlar arasında bulunuyor.

Garenta, müşterilerine özel fırsatlar da sunuyor. 10 Temmuz’a kadar geçerli olacak şekilde, dizel otomatik VW Polo ve Audi A3 için en az 4 gün sürecek kiralamalarda 1 gün Garenta’dan hediye ediliyor.

Müşteriler için birçok avantaj sağlanıyor

Garenta; kampanyalarının yanı sıra, farklı markalarla işbirlikleri yaparak müşterilerine avantajlar kazandırıyor. Garanti Bonus Kart sahipleri 31 Temmuz’a kadar 5 taksit avantajı ve yılsonuna kadar %10 indirim ile araç kiralama fırsatı kazanıyorlar.

Garenta’da Petrol Ofisi Positive Money Card ve Positive Filo Club Card sahiplerine de kolaylıklar sunuluyor. Bu kartlarla 2015 yılı sonuna kadar yapılacak tüm araç kiralamalarında %5 indirim ve çeşitli kiralama fırsatları sürücüleri bekliyor.

Garenta, müşterilerini sevindirecek bir başka işbirliğine de Türk Hava Yolları Miles&Smiles ile imza attı.Garenta’dan araç kiralayan müşteriler uçuşlarında da avantajlar kazanacaklar. 1-4 gün arası kiralamalarda, harcama tutarının 2 katı; 5-7 gün arası kiralamalarda, harcama tutarının 3 katı; toplamda 4.000’e varan mil Garenta’dan hediye edilecek. Kampanya 30 Haziran 2015 tarihine kadar geçerli olacak.

Garenta’nın, TAV Passport kart sahiplerine sunduğu bir başka kampanyasında ise farklı araç gruplarında farklı fırsatlar yer alıyor. Kampanya kapsamında 10 Temmuz’a kadar orta sınıf dizel otomatik araçlar, günlük 97 TL’den başlayan fiyatlarla kiralanabiliyor.

 


  ETİKETLER:

  Audi

  ,

  KDV

  ,

  THY

  ,

  Kampanya

  ,

  İndirim

  ,

  Hediye

  ,

  Garanti

  ,

  Hava

  ,

  petrol

  ,

  taksit

  ,

  2015