GM BASF'yi Yılın Tedarikçisi seçti

GM BASF'yi Yılın Tedarikçisi seçti
GM BASF'yi Yılın Tedarikçisi seçti
BASF Boya Bölümü, son 13 yılda 10. kez General Motors (GM) tarafından Yılın Tedarikçisi Ödülü'ne layık görüldü.

BASF, son 13 yılda 10. kez General Motors (GM) tarafından Yılın Tedarikçisi Ödülü’ne layık görüldü. Ödül , GM’nin Detroit'deki Cobo Center'da gerçekleştirdiği Yıllık Ödül Töreni’nde BASF Corporation Global Müşteriler Başkan Yardımcısı Joe Schmondiuk'a takdim edildi.

Schmondiuk, törende yaptığı konuşmada BASF ekibinin, GM'nin ihtiyaç duyduğu yenilikçi çözümleri sunma konusundaki yeterliliğini kanıtlar nitelikteki bu ödüle layık görülmenin sevincini yaşadıklarını dile getirdi. Schmondiuk, “GM'yi otomotiv endüstrisinde önemli bir ortak olarak görüyoruz ve 2014’te gerçekleştirdikleri pek çok kilit ürün lansmanında kendilerine destek vermiş olmaktan memnuniyet duyuyoruz" dedi.

GM Global Satın Alma ve Tedarik Zinciri Başkan Yardımcısı Steve Kiefer ise başarılı tedarikçilerle çalışmanın getirilerine dikkat çekerek, “Bu şirketler, en iyinin de iyisi olarak niteleyebileceğimiz tedarikçiler ve üstün katkıları nedeniyle özel bir ödülü hak ediyorlar. Sizin ekipleriniz ve sıkı çalışmanız olmasaydı, bugün son dönemde elde ettiğimiz yüksek satışlardan, güçlü gelirlerden ve harika ödüllerden bahsediyor olmazdık” dedi.

 


  ETİKETLER:

  Bugün

  ,

  otomotiv

  ,

  ödül

  ,

  general

  ,

  başkan