GO açılışları hız kesmiyor...

GO açılışları hız kesmiyor...
GO açılışları hız kesmiyor...
Akaryakıt sektöründe fark yaratan yeni nesil GO yakıt istasyonları, Türkiye'nin dört bir yanında birbiri ardına açılmaya devam ediyor. GO, iki gün arayla Hatay ve Şanlıurfa'da açılışlar gerçekleştirdi.

Türkiye enerji sektörünün köklü kuruluşu İpragaz’ın akaryakıt sektöründeki genç ve dinamik markası GO, özgün özellikleri, kaliteli ve adil hizmet yaklaşımının yanısıra üstün nitelikli yakıt çeşitleriyle de fark yaratmaya devam ediyor. Özgün özellikleriyle kısa sürede yolların aranan markalarından olan GO, birbiri ardına açtığı yeni nesil yakıt istasyonları ile de bu benzersiz ayrıcalıklarını Türkiye’nin dört bir yanına taşımaya devam ediyor. Akaryakıt sektöründe yeni bir dönem başlatan GO’nun kalite ve ayrıcalıklarını yaygınlaştıran son iki istasyonu, Hatay ve Şanlıurfa’da düzenlenen törenlerle açıldı.

Dörtyol’daki açılış, Hataylıları GO kalitesi ile buluşturdu

Açılışların ilki, Hatay Dörtyol’da 5 Mayıs’ta gerçekleşti. Sanayi Mahallesi Fethibey Caddesi üzerindeki GO yakıt istasyonu açılışı, Filitoğlu Petrol adına Ekrem Filitoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen törenle gerçekleştirildi. Hatay’daki ilk yeni nesil GO yakıt istasyonu açılış törenine İpragaz CEO’su Selim Şiper, İpragaz Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Aratay’ın yanı sıra İpragaz ve GO yöneticilerinin de katıldılar. Açılışa, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ile Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, yerel yetkililer, dünyası ve sektör temsilcileri ile vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdiler.

Şanlıurfa’daki 6’ıncı GO istasyonu açılışı da renkli geçti

GO’nun ikinci açılışı ise 7 Mayıs’ta Şanlıurfa’da gerçekleşti. Akçakale Yolu üzerinde Ziraat Fakültesi karşısındaki yeni nesil GO yakıt istasyonu açılışına Delen Petrol Yönetim Kurulu Başkanı Osman Delen ev sahipliği yaptı. İpragaz Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Aratay’ın yanı sıra İpragaz ve GO yöneticilerinin katıldığı açılışa; Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Emniyet Müdürü, Şanlıurfa milletvekilleri ve milletvekili adaylarıda katıldılar. GO renklerine bezenen Şanlıurfa’da bulunan diğer bayiler; Delen Petrol’ün ikinci GO istasyonu, Geray Petrol ve Ruha Petrol’ün de coşkularıyla eşlik ettiği açılışa, yerel yöneticiler, iş dünyası ve sektör temsilcileri ile vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdiler.

“GO, İpragaz’dan aldığı güç ile sektörde fark yaratıyor”

GO’nun, gelenekselin ve alışılagelmişin dışında birçok özgün özelliğiyle yeni bir dönem başlattığını belirten İpragaz CEO’su Selim Şiper, “50 yılı aşkın köklü geçmişi ile İpragaz, sunduğu kaliteli ürün ve hizmetlerle milyonlarca müşterinin takdirini ve güvenini kazanmış, sadece enerji sektörünün değil, tüm Türkiye’nin öncü markalarından biri konumundadır. İpragaz Ailesi’nin en genç ve dinamik üyesi GO da; bu güç ile akaryakıt sektöründe fark yaratıyor” dedi.

“GO, güçlü ve hızlı bir şekilde büyümeye devam ediyor”

İpragaz Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Aratay da, “GO, Türkiye enerji sektörünün ‘Mavi Dev’i İpragaz’dan aldığı kurumsal kültür, Türkiye’de benzersiz Bayi Dostu BADO felsefesi ve insana, araca, geleceğe, yasalara saygı misyonu ile henüz çok genç bir marka olmasına karşın sektöründe ayrıcalıklı bir yer edindi, kısa sürede yolların aranan yakıt markası oldu. GO, güçlü bir şekilde büyümeye ve hızla yayılmaya devam ediyor” dedi. Aratay, GO kalitesini ve ayrıcalıklarını yaygınlaştıran yakıt istasyonlarının yeni halkalarını Hatay ve Şanlıurfa’da hizmete sokmaktan duyduğu memnuniyeti de dile getirdi.

“Sektörün genç ve dinamik markası GO, değer katacak”

Gelişime açık bir ilçe olarak Dörtyol’un önemli bir potansiyel barındırdığına dikkat çeken Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy ise Hatay’daki ilk GO yakıt istasyonuna evsahipliği