GO'ların kalitesi tescillendi

GO'ların kalitesi tescillendi
GO'ların kalitesi tescillendi
İpragaz'ın Türkiye akaryakıt sektöründeki genç ve dinamik markası GO'nun kalitesi, ilgili tüm mevzuat ve standartlara uygun bulunarak, üç ayrı sertifika ile tescillendi.

Bağımsız belgelendirme kuruluşu TÜV AUSTRIA BBS tarafından GO’ya; “TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi”, “TS EN ISO 14001:2005 Çevre Yönetim Sistemi”, “TS OHSAS 18001:2008 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi” sertifikaları verildi.

Akaryakıt sektöründe, getirdiği yenilikler ve özellikleriyle yeni bir dönem başlatan GO’nun fark yaratan kalitesi, “Çevre Yönetim Sistemi”, “Kalite Yönetim Sistemi”ve “İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi” kapsamında aldığı sertifikalarla da tescillendi. Geliştirdiği özgün Bayi Dostu – BADO felsefesi ile tüm Türkiye ’de yarattığı farkı, yeni nesil yakıt istasyonlarında sunduğu hizmet ve ürün kalitesi ile akaryakıt sektörüne de yansıtan GO, yüksek standartları bağımsız belgelendirme kuruluşu TÜV AUSTRIA BBS tarafından da tescil edildi.

“GO Yakıt İstasyonlarının Kurulumu ve Devreye Alınması, Bayilere FOB Akaryakıt Satışı, İstasyonların Yakıt Kalite ve Periyodik Kontrolü” kapsamında yapılan başvuru neticesinde gerçekleştirilen incelemeler sonucunda; GO’nun, uluslararası TÜV AUSTRIA BBS prosedürlerine göre standart şartlarını karşıladığı tespit edildi. Gerçekleştirilen detaylı incelemeler sonrasında TÜV AUSTRIA BBS tarafından GO’ya; “TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi”, “TS EN ISO 14001:2005 Çevre Yönetim Sistemi”, “TS OHSAS 18001:2008 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi” sertifikaları verildi.