Goodyear filoda ikiye katladı

Goodyear filoda ikiye katladı
Goodyear filoda ikiye katladı
Goodyear'ın online lastik yönetimi programını kullanan Avrupa pazarındaki ticari araçların sayısında son iki yıl içinde %45 artış yaşandı.

 İki yıl içerisinde Goodyear’ın Online Filo Çözümleri adlı internet temelli lastik yönetimi programı tarafından servis verilen araçların sayısı %45 oranında bir büyüme göstererek, sadece Avrupa ’da yaklaşık olarak 290.000 araç sayısına ulaştı.

Online Filo Çözümleri (FleetOnlineSolutions-FOS), Goodyear’ın tüm müşterilere ve Avrupa Truck Force servis ağı da dahil tüm servis sağlayıcılara erişim hizmeti verdiği internet temelli lastik çözümleri programıdır. FOS, 28 Avrupa ülkesinde stratejik olarak yerleştirilmiş yaklaşık 2000 Truck Force servis sağlayıcısına her araç için mutabık kalınmış lastik politikalarının detaylarını ve verilerini sağlıyor. Online Filo Çözümleri ayrıca, lastik performansı ve lastikle ilintili masraflar ile ilgili olarak merkezi raporlama da sunuyor.

Goodyear EMEA (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) Kamyon Lastiği Satış Direktörü Jan-Piet Huylebroeck, “Her geçen gün daha çok filo operatörü Goodyear’ın Online Filo Çözümleri’nin sağladığı avantajlardan yararlanıyor ve son iki yıl içindeki güçlü büyüme bunun en somut kanıtıdır. 2015’te de bu pozitif trendin sürmesini bekliyoruz ve yıl sonunda Online Filo Çözümleri tarafından yönetilen araç sayısının 300.000’i bulacağından eminiz” dedi.

Online Filo Çözümleri Goodyear’ın Avrupa’daki taşımacılık endüstrisi için yüksek kaliteli ürünler, özel servisler ve yaratıcı çözümlerler sağlayan “Önce Filo” lastik yönetimi programının en önemli parçası konumunda olduğunun altını çizen Huylebroeck, “Goodyear olarak sunduğumuz hizmetler ve çözümlerimiz sadece lastiğin performansını ve ömrünü optimize etmekle kalmayıp, ayrıca yol yardım hizmetleri ve destek servislerine ihtiyaç halinde her zaman erişim sağlıyor. En önemlisi “Önce Filo” programımız; lastiklerin toplam maliyetini düşürüp müşterilerimizin maksimum karla çalışmalarını sağlamak hususunda çok önemli bir faktör” dedi.

 

 


  ETİKETLER:

  İnternet

  ,

  Ortadoğu

  ,

  Afrika

  ,

  Avrupa

  ,

  zaman

  ,

  2015