Goodyear'dan iş makinelerine lastik

Goodyear'dan iş makinelerine lastik
Goodyear'dan iş makinelerine lastik
Goodyear, Avrupa'nın en önemli yapı endüstri fuarı Intermat 2015'te İş Makinası lastikleri (OTR) ve hizmetlerini sergiliyor. Goodyear, 20-25 Nisan 2015 tarihleri arasında düzenlenecek olan fuarda, yeni iş makinası ürün gamının yanı sıra mevcut ürünleri de tanıtacak.

Avrupa ’nın en önemli yapı endüstri fuarı Intermat 2015’e katılacak olan Goodyear, makinası lastikleri RT-5D serisinin yeni ebatlarının yanı sıra, mevcut ürünlerini de tanıtacak. Goodyear, bu fuarda yeni bir OTR hizmet teklifini de duyuracak.

Goodyear, 20-25 Nisan tarihleri arasında Paris’te düzenlenecek olan fuarda, OTR ürünlerinin özelliklerini ve performanslarına yönelik değerlendirmeleri paylaşarak, OTR şirketlerinin işletim maliyetlerini düşürmelerine ve yatırımlarını optimum hale getirmelerine yardımcı olmayı amaçlıyor.

 Goodyear’ın yeni OTR lastiği RT-5D Intermat 2015’te görücüye çıkıyor.

Goodyear’ın yüksek stabilite karkas teknolojisine sahip ağır işe uygun RT-5D lastiğinin yeni ebatları ilk kez Intermat Fuarı’nda görücüye çıkacak. Goodyear, ayrıca liman serisi kapsamında 18.00R25 boyutundaki özel liman lastikleri EV-4R ve EV-4C'nin tanıtımını da yapacak. Goodyear’ın bu segmentteki mevcut ürünlerinin genişletmesinin yanı sıra liman operatörlerinin, gittikçe büyüyen endüstri boyutunda Goodyear’ın en yeni teknolojisini kullanarak lastik yatırımlarından en iyi şekilde faydalanmalarını sağlamış olacak.

 Goodyear Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi OTR Lastikleri Direktörü Octavian Velcan, her uygulamaya uygun OTR lastiklerini içeren kapsamlı bir portföye sahip olduklarının altını çizerek, “INTERMAT'ta ön plana çıkaracağımız RT-5D serimizin yanı sıra EV-4R ve EV-4C liman lastik serisinin de tanıtılmasından dolayı mutluluk duyuyorum. OTR lastikleri bir yatırımdır ve bu ürün segmentindeki stratejimiz, OTR lastiklerimizi satın alanların yatırımlarından en iyi geri dönüşü elde etmelerine yardımcı olmak için yüksek kalitede hizmet sunmaktır. Doğru lastik seçimi ve kullanımlarına ilişkin bilgiler, müşterilerin en iyi performansı ve en yüksek çalışma süresini ve dolayısıyla daha düşük bir maliyeti elde etmelerini sağlayacaktır. Bu nedenle INTERMAT'ta, yenilikçi OTR hizmet tekliflerimize de ziyaretçilere sunacağız” dedi.

Goodyear, Intermat 2015 fuarında RT-5D, ultra büyük, yapı ve liman lastik serilerine ek olarak yapı endüstrisi için yeni bir hizmet teklifi sunacak. Goodyear’ın filolara özel OTR hizmeti sayesinde toplanan veriler kullanılarak daha fazla şeffaflık için gerçek maliyet koşulları hakkında bilgiler aktarılacak.

Goodyear, 20 - 25 Nisan 2015 tarihleri arasında Paris'te düzenlenecek olan INTERMAT 2015'te yapı, maden ocağı ve liman merkezli şirketlerin çalıştırdıkları araçların verimliliğini optimum hale getirmelerine destek olmak amacıyla geliştirdikleri ürün ve hizmetleri sergileyecek.

 


  ETİKETLER:

  Ortadoğu

  ,

  Afrika

  ,

  Maden

  ,

  Avrupa

  ,

  ,

  hizmet

  ,

  Liman

  ,

  2015