Goodyear'dan kış hazırlığı

Goodyear'dan kış hazırlığı
Goodyear'dan kış hazırlığı
Goodyear, sahip olduğu kış uzmanlığını, UltraGrip kış ailesindeki zengin ürün gamıyla ortaya koyuyor.

Goodyear, sahip olduğu kış uzmanlığını, UltraGrip kış ailesindeki zengin ürün gamıyla ortaya koyuyor.

Goodyear’ın teknoloji ve inovasyon gücüyle geliştirilen UltraGrip Performance, UltraGrip+ SUV, UltraGrip 9 ve UltraGrip 8 lastikleri, farklı araç tiplerine göre sürücülerin tüm beklentilerini karşılıyor.

Goodyear, sahip olduğu teknoloji ve inovasyon gücünü farklı araç tiplerine göre geliştirdiği ULTRAGRIP kış lastikleri ailesinin geliştirilmesinde ortaya koyuyor. Yüksek performans araçlar için geliştirilerek piyasaya sunulan UltraGrip Performance, bu ailenin en yeni üyesi.

UltraGrip Performance ile birlikte ailenin diğer üyeleri olan UltraGrip+ SUV, UltraGrip 9 ve UltraGrip 8 lastikleri yüksek teknolojinin eseri olma özelliklerinin yanı sıra, kış koşullarına sağladıkları uyum ve sundukları başarılı güvenlik performanslarında da birleşiyor.

Uzmanlar, lastik tercihinizi yaparken aracınıza ve yaşadığınız şehirdeki mevsim koşullarına göre karar vermeyi öneriyor. Aracınız; yüksek performans, SUV veya 4x4 olabilir. Kış lastiğinizi belirlerken bunu göz önünde bulundurmak gerekiyor.

UltraGrip Performance lastikleri, sunduğu mükemmel yol tutuşu ve yüksek sürüş hakimiyeti sayesinde sürücülerin soğuk havalarda gönül rahatlığıyla yola çıkmasına olanak sağlıyor. UltraGrip Performance lastiklerinin temelinde 44 yıllık yenilikçilik sayesinde bugüne kadar 60 milyondan fazla satmış olan UltraGrip tecrübesi bulunuyor.

Kış koşullarının tamamında mükemmel yol tutuşu ve yüksek sürüş hakimiyet performansı sağlamak için lastik sırtında kenetlemeli sisteme[1] sahip gelişmiş kılcal kanallara sahip sırt deseni ve çok sayıda blok aktivatörleriyle öne çıkıyor. UltraGrip Performance, sahip olduğu hidrodinamik kanallar sayesinde, ıslak ve sulu karlı zeminde kızaklamaya karşı artırılmış direnç sunuyor. Lastiğin, eşit basınç dağılımı sunan kare biçimine sahip taban alanı, kullanım ömrü boyunca kuru ve buzlu zeminde daha yüksek bir performans sağlıyor.