Goodyear'dan yaza özel

Goodyear'dan yaza özel
Goodyear'dan yaza özel
15 Nisan - 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında Goodyear yetkili bayilerinden, 4 adet Goodyear markalı15 jant ve üzeri binek, 4X4 yaz veya dört mevsim lastiği satın alan tüm araç sahipleri, OPET'te akaryakıt alımlarında geçerli 50 TL değerinde 'Yakıt Kart' kazanacak.

GOODYEAR ile Türkiye ’nin 9 yıldır akaryakıt sektöründe müşteri memnuniyeti en yüksek şirketi seçilen OPET, yeni bir kampanyaya imza atıyor. Goodyear’ın üstün özelliklere sahip yaz lastikleri kampanya fırsatlarıyla tüketicilere sunuluyor. Kampanya kapsamında, Goodyear yetkili bayilerinden, 4 adet Goodyear markalı 15 jant ve üzeri binek, 4X4 yaz veya dört mevsim lastiği satın alan tüm araç sahipleri, OPET’ten 50 TL değerinde akaryakıt alımlarında kullanılabilecek ‘ Yakıt Kart’ kazanacak. Goodyear’ın 15 Nisan – 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında geçerli olan yaz kampanyası kapsamında, OPET ‘Yakıt Kart’larına yüklü 50 TL’yi kullanmak için www.4goodyear50tlakaryakit.comsitesine kayıt yaptırmak yeterli olacak.

Goodyear olarak her zaman yenilikçi ve üstün teknolojilere sahip lastikleri, tüketicilerin bütçelerini destekleyecek kampanyalarla sunduklarının altını çizen Goodyear Tüketici Lastikleri Direktörü Mahmut Sarıoğlu, “Kampanyamız; lastik etiketlemede en üst değer olan AA etiketlemesine sahip lastiklerimiz EfficientGrip Performance dahil olmak üzere, Goodyear marklı 15 jant ve üzeri binek, 4X4 yaz veya dört mevsim lastiklerimizi kapsıyor. 15 Nisan – 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında Goodyear yetkili bayilerinden, bu lastiklerimizden 4 adet satın alan tüm araç sahipleri, OPET’te akaryakıt alımlarında geçerli 50 TL değerinde ‘Yakıt Kart’ kazanacak” dedi.