Goodyear'ın treyler kış lastiğini seçti

Goodyear'ın treyler kış lastiğini seçti
Goodyear'ın treyler kış lastiğini seçti
Goodyear'ın yeni treyler kış lastikleri, orijinal ekipman donanımı olarak da seçildi

Treyler üreticilerinden Krone, zorlayıcı kış koşulları ve faaliyetleri için ürettiği treylerler için Goodyear'ın 385/65R22.5 ve 385/55R22.5 ebatlarındaki ULTRA GRIP MAX T lastiklerini orijinal ekipman olarak tercih etti.

 

Goodyear EMEA Kamyon Lastikleri OE Satış Direktörü Peter Platje; “Krone'nin treylerler için en yeni ULTRA GRIP MAX T kış lastiklerimizi orijinal ekipman olarak tercih eden ilk treyler üreticisi olmasından büyük memnuniyet duyuyoruz. Yeni Goodyear ULTRA GRIP MAX lastiklerimizin kış mevsiminde gösterdiği mükemmel performans, araçların zorlu kış koşullarında gerçekleştirmesi gereken operasyonlarına ve yoluna devam etmesine yardımcı oluyor” dedi.

 Yeni ULTRA GRIP MAX kamyon lastiği serisi, yarı yarıya yıpranmış durumdayken dahi karlı havada %40'a kadar daha fazla yol tutuşu ve %15'e kadar daha fazla kilometre performansı sağlıyor[1].

 Goodyear’in yeni kış treyler lastiği 385/55R22.5 160K (158L) ve 385/65R22.5 160K (158L) olmak üzere iki ebatta piyasaya sunuldu. UltraGrip Max T, ağır vasıtalar için kış lastikleriyle ilgili yasal gereklilikleri karşılamasının yanı sıra M+S sembolü ve 3-Tepe-Dağ-Kar (3PMSF) işaretini de taşıyor.

 

Goodyear’ın ağır vasıtalar için piyasaya sunduğu en yeni kış lastiği serisi UltraGrip Max ailesi, ön aks lastiği olan UltraGrip Max S ve çeker aks lastiği UltraGrip Max D ile birlikte treylerler için son olarak tüketicilere sunulan UltraGrip Max T lastiğini kapsıyor.

Goodyear’ın ağır vasıtalar için geliştirdiği en yeni kış ailesi olan UltraGrip Max lastikleri, aşındığında bile kış mevsimi boyunca yüksek çekiş gücü seviyelerini korumaya devam ediyor. UltraGrip Max D yarı yarıya aşınma durumunda %40'a kadar daha fazla yol tutuşu ve %15'e kadar daha fazla kilometre performansı sunuyor.

 


    ETİKETLER:

    kış

    ,

    kar