Güney Yıldızı Petrol'e 5 adet Otokar tanker semi-treyler

Güney Yıldızı Petrol'e 5 adet Otokar tanker semi-treyler
Güney Yıldızı Petrol'e 5 adet Otokar tanker semi-treyler
Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, Güney Yıldızı Petrol'e 5 adet Tek Bölmeli Otokar ADR'li tanker semi-treyler teslim etti.

Güney Yıldızı Petrol, tek Bölmeli ADR’li tanker semi-treyler alımında Otokar’ı tercih etti. 1000’den fazla çalışanı ile 3 kıtada ve 5 ülkede faaliyet gösteren Güney Yıldızı Petrol, 5 adet Otokar semi-treyler teslim aldı. Gerçekleştirilen teslim töreninde Güney Yıldızı Petrol Yönetim Kurulu Başkanı Ecvet Sayer, Güney Yıldızı Petrol Genel Müdürü Fatih Güler, Güney Yıldızı Petrol Operasyonlar Genel Müdürü Nahit Aydın , Otokar Bayi Tan Oto Üst Düzey Yöneticileri, Otokar Treyler Satış Birim Yöneticisi Murat Özsoy ve Otokar Treyler Bölge Satış Yöneticisi Ali Güler hazır bulundu.

Güney Yıldızı Petrol Yönetim Kurulu Başkanı Ecvet Sayer, “17 yıldır Türkiye ’de petrol ve doğalgaz ile ilgili pek çok farklı hizmetler sunan kuruluşlardan biri olarak dünyanın farklı bölgelerinde faaliyet gösteriyoruz. Gerçekleştirdiğimiz 5 adet Tek Bölmeli Otokar ADR’li tanker semi-treyler alımı ile filomuzu daha da güçlendirdiğimize inanıyoruz. Bu konuda deneyimli ve konusunda uzman bir ortağı ile çalışmanın verdiği güvenden duyduğumuz memnuniyeti de ifade etmek isterim. İşimiz gereği güvenlik ve hız önem teşkil ettiğinden, aldığımız treylerlerde çift boşaltım dolabının olmasının yanı sıra önden ve arkadan dolum ve boşaltım imkanına sahip olması bizim için tercih sebebi” dedi.

 


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Aydın

  ,

  Fatih

  ,

  Oto

  ,

  petrol

  ,

  ,

  güvenlik

  ,

  yönetim