İkinci elde Borusan avantajı var

İkinci elde Borusan avantajı var
İkinci elde Borusan avantajı var
BMW markasının satış ve satış sonrası hizmetlerini başarıyla sürdüren Borusan Oto, kullanılmış oto pazarındaki etkinliğini kampanyalarla pekiştirmeye devam ediyor.

30 Nisan’a kadar sürecek kampanya kapsamında Borusan Oto stoklarında yer alan BMW Premium Selection otomobil satın alacak müşterilere, 2500 TL + KDV takas desteğiyle 60.000 TL kredi tutarı ve 24 ay vadeye kadar % 0,89 faiz oranlı kredi fırsatı sunuluyor. Ayrıca kredi işlemlerinde dosya masrafı da alınmıyor.

 Yeni otomobil pazarında olduğu kadar kullanılmış oto pazarında da güçlü satış adetlerine imza atan Borusan Oto, Nisan ayı sonuna kadar sürecek takas destekli ve uygun avantajlı kredi kampanyasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Kampanya kapsamında, Borusan Oto stoklarında yer alan onaylı servis geçmişine ve 24 aylık BMW Premium Selection garantisine sahip BMW Kullanılmış Otomobilleri tercih edecek müşterilere, 2500 TL + KDV’lik takas desteğiyle 60.000 TL kredi tutarı ve 24 ay vadeye kadar % 0,89 faiz oranlı kredi fırsatı sunuluyor. Bununla birlikte takasa BMW markalı otomobilini getirerek BMW Premium Selection kullanılmış otomobil tercih eden müşterilerden dosya masrafı almayarak ekstra avantajlar sunan Borusan Oto, Türkiye ’de premium segment kullanılmış oto satışında liderliğini daha da pekiştirmeyi hedefliyor.

 


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  KDV

  ,

  Kampanya

  ,

  Kredi

  ,

  Oto

  ,

  faiz

  ,

  BMW

  ,

  dosya