İkinci elde MAN garantisi geldi

İkinci elde MAN garantisi geldi
İkinci elde MAN garantisi geldi
MAN, ikinci elde iddialı bir uygulama başlattı. MAN, temiz ve bakımlı2. el kamyon ve çekicileri 24 aya varan garanti seçenekleriyle TopUsed satış noktalarında sektörün beğenisine sundu.

MAN, Türkiye ’de sektördeki dengeleri değiştiren yeniliklere imza atmaya devam ediyor. Kasım ayında orijinal yedek parçada yüzde 38’e varan indirim kararı alarak ortaklarının işletme maliyetlerini daha da aşağı çeken MAN hız kesmedi.

MAN, ikinci elde iş ortaklarına yüksek kazanç sağlamak hedefiyle yeni bir uygulama başlattı. MAN, temiz, bakımlı 2. el kamyon ve çekicileri 6 aydan 24 aya varan garanti seçenekleriyle satmaya başladı. Kontrol edilmiş, onaylanmış, güvenilir araçları TopUsed satış noktalarında sektörün beğenisine sundu.

MAN Kamyon ve Otobüs Tiicaret A.Ş. Satış ve Pazarlama Direktörü Eren Gündüz, “MAN dayanıklılığı, sağlamlığı, konforu, düşük işletme maliyetleri, yakıt tasarrufu ile Türkiye’nin gözdesi olmuş durumda. Biz her gün iş ortaklarımıza daha çok kazandırmak için yoğun bir çalışma yürütüyoruz” dedi. Orijinal yedek parçada yüzde 38’e varan indirim uygulamasının çok olumlu karşılandığını hatırlatan Gündüz, “Şimdi de iş ortaklarımızın daha çok kâr etmesini sağlayacak bir uygulamaya başladık. İkinci elde MAN tarafından kontrol edilmiş, onaylanmış, güvenilir ikinci el kamyon ve çekicileri 24 aya varan garantimizle satışa sunuyoruz. Biz araçlarımıza güveniyoruz. Sektördeki tüm firmalar gönül rahatlığıyla bu muhteşem uygulamadan faydalanabilir” diye konuştu.

 


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  İndirim

  ,

  Garanti

  ,

  yakıt

  ,