Infiniti'nin QX30'u hazır

Infiniti'nin QX30'u hazır
Infiniti'nin QX30'u hazır
Infiniti, premium kompakt crossover segmentine farklı bir soluk getirecek yeni QX30 Concept'ini Cenevre'de görücüye çıkartıyor. Arka görünümü sportif coupé bir otomobili andıran QX30, premium konfor anlayışını crossover çizgileriyle harmanlayan yenilikçi bir model.

INFINITI, kompakt crossover segmentindeki QX30 Concept modelinin dünya prömiyerini Cenevre Otomobil Fuarı’nda yapacak. Yeni modelin bugüne kadar arka ve yan görsellerini basın ile paylaşan marka, otomobilin ön tasarımının lansmanını ise fuara saklıyor. Marka, kompakt sınıfa girişinin müjdesini ilk kez 2013 yılında Frankfurt Motorshow’da Q30 Concept modeliyle vermiş, bu otomobilin Avrupa ’da üretileceğini açıklamıştı. 2015 yılının son çeyreğinde Avrupa’da satışa çıkması planlanan bu yeni modelin 4x4 versiyonu QX30 Concept’in dünya prömiyerini ise Cenevre Fuarında yapmaya hazırlanıyor. QX30, Q30’a göre yerden 30 mm daha yüksek.
Sportif bir coupé’nin estetik hatları ile bir crossover’ın yola hakim oturma pozisyonunu bir arada sunan kompakt QX30 Concept, hem şehrin dinamizmine hem de hafta sonu şehir dışına kaçmak isteyenlere uygun bir model.


  ETİKETLER:

  Dünya

  ,

  Hakim

  ,

  Avrupa

  ,

  2015

  ,

  hafta sonu